Hertha – Dortmund 0:1 (kon.) | Hoffenheim – Augsburg 1:0 (kon.) | Mohuč – Leverkusen 0:3 (kon.)
RB Lipsko – Wolfsburg 2:0 (kon.) | Schalke – Union Berlín 1:6 (kon.) | Bayern – Mönchengladbach 1:1 (kon.)
Bayern Mnichov
1:1 (0:1)
Borussia Mönchengladbach
Sobota 27.08.2022, 18:30 • Allianz Arena, Mnichov • Německá Bundesliga • 4. kolo

Z mé strany je to dnes vše, s přáním hezkého zbytku sobotního večera se s vámi loučím, na shledanou. (20:32:35)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 20:3. Střely mimo: 15:2. Rohy: 14:1. Ofsajdy: 7:0. Fauly: 14:7.

Je dobojováno. Mönchengladbach se téměř celý druhý poločas bránil a může líbat ruce svému brankáři Sommerovi. Ten si z dnešního zápasu připsal neuvěřitelných 20 zákroků, kterými smazal střelce Bayernu. Tento počet zákroků však nemá s čistým kontem, protože Bayernu se podařilo v 83. minutě zásluhou Leroye Saného vyrovnat. Borussie je tedy prvním týmem, který dokázal v letošní sezóně obrat Bayern o body. I přes remízu se ale fotbalisté Mnichova dostávají na první příčku, už jen ale o lepší skóre. Mönchengladbach se také posunul v tabulce výš, předskočil Mohuč a je na 6. příčce.

90+7

90+7
    Střela Comana minula levou tyč a zdá se, že hosté přežijí toto utkání s remízou.

90+5
    Žlutou kartu dostává Benjamin Pavard (Bayern Mnichov).

90+5
    Žlutou kartu dostává Christoph Kramer (Borussia Mönchengladbach).

90+5
    de Ligt je přistižen v ofsajdu, který je správně odmáván i odpískán.

90+4
    Bayern má velké šance, ale ne a ne se dočkat druhého gólu. Střela Musiala byla zblokována, to znamená odkop od branky Sommera.

90+4
    Jedna z posledních šancí Bayernu na otočení skóre zápasu. Další rohový kop.

90+2
    Už těžko se hledají slova pro Yanna Sommera, který si připsal během minuty dva zákroky. Bombu de Ligta vyrazil tak, že se pokračovalo ve hře a se střelou Pavarda ze střední vzdálenosti si dokázal taktéž poradit.

90
    Rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Thuram střílel zpoza vápna, ale žádné drama pro Neuera, který míč lapil.

89
    Sommer se blíží k číslu 20 v počtu zákroků. Nyní zneškodnil střelu Gnabryho.

88
    Pavard je před zrakem pomezního sudího zastaven, ofsajd.

87
    Davies vyslal další projektil na Sommera, který předvedl opět povedený zákrok.

86
    Herrmann se hned při prvním dotyku v dnešním zápase dostal ke střele, branku Neuera netrefil.

85
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Leroy Sané, přichází Matthijs de Ligt.

85
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Jonas Hofmann, přichází Patrick Herrmann.