Pardubice B – Hr. Králové B 0:0 (kon.) | Žižkov – Teplice B 2:1 (kon.)
FK Pardubice B
0:0 (0:0)
FC Hradec Králové B
Neděle 28.08.2022, 10:15 • Stadion Pod Vinicí • Česká fotbalová liga (B) • 4. kolo

V tomto zápase ČFL mezi rezervními týmy Pardubic a Hradce Králové jsme v derby branku neviděli. Oba kluby měly šance, ale neproměnily je. Týmy jdou do kabin za bezbrankového stavu. Oba kluby mají bod. (12:07:11)

90+1

90+1
    Sudí nastaví jednu minutu.
    90+1. šance domácích.

90+1
    Nechybělo moc. Přímá rána na branku se zastavila na břevnu. Málem šli domácí do vedení v samém závěru zápasu.

90
    Volný kop pro domácí, Jarkovský bude rozehrávat.

90
    Domácí brankář Šmíd se rozhodl pro dlouhou rozehrávku, ale jeho spoluhráči na útočné polovině o míč přišli.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

88
    Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho fotbalové krásy k vidění není,

86
    Střídání v týmu FC Hradec Králové B:
    ze hřiště odchází Petr Rybička, přichází Matěj Hodač.
    ze hřiště odchází Lukáš Hájek, přichází Tadeáš Boniš.

84
    Střídání v týmu FK Pardubice B:
    ze hřiště odchází Tomáš Hrnčíř, přichází Karch Jr..

84
    Dobrá. Dobrý rána hostů. Houdek vypálil. Jeho rána končí malý kousek nad brankou. Nechybělo moc jeho pokusu.

82
    Hanč vedl zajímavou akci, ale ve finální fázi neměl komu přihrát. Akce Pardubic tak končí.

80
    Domácí rychlé přenesli hru, ale hostující obrana si poradila. Následně pálil Hasázl. Je z toho jen rohový kop.

79
    Sledujeme velkou taktickou bitvu, která se dostává pomalu do své poslední desetiminutovky. Stále čekáme na úvodní branku v tomto zápase.

77
    ze hřiště odchází Petr Kurka, přichází Štěpán Miláček.

75
    Domácí hráč poslal centr před branku, ale jeho pokus byl hodně přetažený a navíc také poněkud nepřesný.

75
    Pardubičtí vybojovali rohový kop. Jeho exekutovem bude Kurka.

74
    Domácí hráči nyní kombinují na polovině hrací plochy a marně hledají cestu, která by vedla do střelecké pozice.