Nantes – Toulouse 3:1 (kon.) | Brest – Montpellier 0:7 (kon.) | Lorient – Clermont Foot 2:1 (kon.)
Nice – Marseille 0:3 (kon.) | Troyes – Angers 3:1 (kon.) | Remeš – Lyon 1:1 (kon.)
PSG – Monaco 1:1 (kon.)
ESTAC Troyes
3:1 (1:0)
Angers SCO
Neděle 28.08.2022, 15:00 • Stade de l'Aube, Troyes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

Angers hráli od dvacáté minuty bez vyloučeného hráče, domácí fotbalisté dokázali tento zápas proti oslabenému soutěži vyhrát 3:1. Od první do poslední minuty byli lepším týmem. (16:54:13)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 12:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:12.

90+3

90+2
    Domácí rozehrávali rohový kop, ale následný pokus o zakončení byl zblokovaný.

90+1
    Dvě minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, Tristan Dingomé trefil jen brankáře.

88
    Domácí rozehrávali rohový kop, ale následné zakončení míří mimo branku.

87
    Dostáváme se do posledních minut hry v tomto zápase, domácí míří za výhrou.

86
    Z ničeho nic měli hosté velkou šanci, ale zakončení míří jen do boční sítě. Amine Salama to zkoušel individuálně.

85
    Domácí hráči kombinují na polovině soupeře, jsou aktivnější a dělají maximum pro výhru v tomto zápase.

84
    Střídání v týmu ESTAC Troyes:
    ze hřiště odchází Florian Tardieu, přichází Xavier Chavalerin.

83
    Nechybělo moc a domácí přidali další branku. Tristan Dingomé z druhé vlny vypálil a jeho rána tak tak mířila nad.
    82. Wilson ODOBERT - 3:1

82
    Troyes právě vstřelilo branku!
    Hodně podobná branka té předchozí, kterou dali domácí. Po výborném Yadeho pasu dostal míč do protipohybu brankáře WILSON ODOBERT. Asistence: Papa Ndiaga Yade.

81
    Střídání v týmu Angers SCO:
    ze hřiště odchází Sada Thioub, přichází Abdallah Sima.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí fotbalisté proti oslabenému soupeři drží těsný jednobrankový náskok.

79
    Iljás Šettí rozehrává od své branky, domácí rychle přistupují k soupeřů, kteří tak nemají mnoho času na kombinační hru.

79
    Hostující celek vybojoval vhazování na útočné části hrací plochy, do výraznější šance se tým nedostal.

77
    Domácí fotbalisté rozehrávají od své branky, od kontaktního gólu jsou aktivnější fotbalisté Angers.

Jan Prošek

Branky: 12. Ripart (Rony Lopes), 62. M. Baldé (Kouamé), 82. Odobert (Yade) – 68. Diony (Salama)

Karty:   31. Salmier (TRY), 45. Rami (TRY) – 11. Ba. Mendy (AGR), 71. Taïbi (AGR)   20. Ba. Mendy (AGR)

ESTAC Troyes: Gallon – Balde, Rami, Palmer-Brown, Salmier, Larouci (69. Dingomé) – Ripart (69. Yade), Kouamé, Tardieu (84. Chavalerin), Rony Lopes (59. Odobert) – Ugbo (59. M. Baldé).
    Náhradníci: Moulin – Porozo, Zoukrou.

Angers SCO: Bernardoni – Camara III, Blažič (46. Šettí), Hountondji, S. Doumbia (46. Bamba I) – Capelle (68. Taïbi), Ba. Mendy – Thioub (81. Sima), Únáhí, Búfál (68. Salama) – Diony.
    Náhradníci: Ya. Fofana – Abdelli, Bobichon, Hunou.