Nantes – Toulouse 3:1 (kon.) | Brest – Montpellier 0:7 (kon.) | Lorient – Clermont Foot 2:1 (kon.)
Nice – Marseille 0:3 (kon.) | Troyes – Angers 3:1 (kon.) | Remeš – Lyon 1:1 (kon.)
PSG – Monaco 1:1 (kon.)
Paris Saint-Germain
1:1 (0:1)
AS Monaco
Neděle 28.08.2022, 20:45 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo

Kevin Volland poslal hosty do vedení v prvním poločase, za domácí pak srovnal z penalty Neymar. PSG mělo další velké šance, ale nedokázalo je proměnit. Fotbalisté Monaca dnes vytřeli bod. (22:45:58)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 10:1. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:15.

90+7

90+6
    Žlutá karta pro tým Paris Saint-Germain FC (Ašraf Hakimí).

Žlutá karta pro tým AS Monaco FC (Caio Henrique).

90+5
    Hráči se pošťuchují u postranní čáry, jeden z nich dostal žlutou kartu.

90+4
    To už probíhá poslední minuta nastaveného času. domácí se pokouší na poslední chvíli skórovat.

90+3
    Volný kop pro domácí, jedna z posledních možností pro PSG. Míč ale končí u brankáře.

90+3
    Akce hostů byla zastavená pro ofsajd, hrát tak budou moci domácí.

90+2
    Alexander Nübel rozehrává od své branky a nutno poznamenat, že s rozehrávkou příliš nepospíchá.

90+1
    Žlutá karta pro tým AS Monaco FC (Benoît Badiashile).

90+1
    Čtyři minut uvidíme navíc.

90
    Pablo Sarabia si žádá ošetření, zdá se, že má problémy s kotníkem.

89
    Alexander Nübel rozehrává od své branky, dostáváme se do posledních minut hry ve druhém poločase.

88
    Kylian Mbappé si nabíhal na centr spoluhráče, ale balon poslal vedle branky. Dobrá šance domácích, ale ještě lepší obranný zákrok.

87
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC:
    ze hřiště odchází Marquinhos, přichází Nordi Mukiele.

86
    ze hřiště odchází Lionel Messi, přichází Pablo Sarabia.

85
    Žlutá karta pro tým Paris Saint-Germain FC (Marco Verratti). Domácí hráč sice výborně zastavil soupeře, ale hlavní sudí viděl hru rukou, což videozáznam potvrdil.

85
    Lionel Messi si srovnal míč u rohového praporku. Poslal centr před branku, ale trefil jen prostor, kde úřadoval Alexander Nübel.