Kolín nad Rýnem – Stuttgart 0:0 (kon.) | W. Brémy – Frankfurt 3:4 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnem
0:0 (0:0)
VfB Stuttgart
Neděle 28.08.2022, 15:30 • RheinEnergie Stadion, Kolín nad Rýnem • Německá Bundesliga • 4. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek neděle. (17:36:12)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 4:8. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:12.

Tak ani druhé dějství gól nepřineslo a oba celky se rozchází smírně. Domácí hráli od 56. minutě přesilovou hru, ale ani to jim nepomohlo skórovat, především šance v posledních vteřinách utkání doslova volala po gólu. Nutno ale říct, že remíza je nejspíš spravedlivá, i hosté, třebaže oslabeni, ke gólu neměli místy daleko.

90+6

90+5
    A chyběl k tomu opravdu kousek. Jan Thielmann se dostal k odraženému míči, napřáhl a zamířil do horní části soupeřovy svatyně, Florian Müller ale předvedl fantastický zákrok a balón pravačkou vyrazil nad břevno. Díky němu zůstává skóre bezbrankové a duel tak i skončí.

90+5
    Domácí mají možná poslední možnost rozhodnout, rozehrávat budou z pravého křídla.

90+5
    Žlutá karta pro tým VfB Stuttgart (Enzo Millot).

90+4
    Střídání v týmu VfB Stuttgart:
    ze hřiště odchází Naouirou Ahamada, přichází Enzo Millot.

90+1
    Nakonec to jsou čtyři minuty.

89
    Hra se nyní odbývá u středového kruhu, daleko od obou branek. Uvidíme, kolik minut rozhodčí nastaví.

86
    Žlutá karta pro tým 1. FC Kolín nad Rýnem (Dejan Ljubičić).

85
    Dejan Ljubičić to zkusil z velké dálky, míč ale špatně trefil a poslal ze svého pohledu vedle pravé tyče.

83
    Stuttgart je v posledních minutách aktivnější a jde si pro gól. Podaří se mu to?

81
    Přihrávka po zemi do malého vápna málem přinesla Stuttgartu velkou šanci, avšak jeden z jeho hráčů nedokázal skluzem míč tečovat do brány.

79
    Žlutá karta pro tým VfB Stuttgart (Atakan Karazor).

77
    U míče převážně domácí, kteří hrají přesilovku, ale do nějaké velké šance se nemohou dostat.

76
    ze hřiště odchází Silas, přichází Pascal Stenzel.

74
    Rychlá kombinace Kolína byla zakončena centrem z pravé strany, který byl ovšem zblokován.

73
    Domácí rozehráli rohový kop, následovala skrumáž v pokutovém území, ze které si pro volný míč doběhl Florian Müller.