Michalovce – Ružomberok 1:1 (kon.) | Trnava – L. Mikuláš 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Dunajská Streda 1:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:0 (0:0)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
sk Středa 31.08.2022, 18:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 8. kolo

Trnava sa celkom slušne natrápila, no spasil ju v 82. minúte gólovou hlavičkou po rohovom kope Bukatu Savvidis. Trnava tak berie všetky tri body a nad Liptovským Mikulášom víťazí 1:0. (19:51:57)

90+2

90+2
    Savvidis sa už zbytočne nehnal dopredu, podržal loptu ďaleko od svojej brány.

90+1
    Chyba Bukatu v strede poľa, vysunul Diviša, ktorý ešte hľadal Kotoru. Trnava sa ubránila.

90
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava:
    z ihriska odchádza Erik Daniel, prichádza Gergely Tumma.

89
    Po Nečasovej malej domov Gröger posiela loptu na istotu do autu.

88
    z ihriska odchádza Sebastian Kóša, prichádza Matej Čurma.

87
    Kóša iba zakopol loptu a hlási zdravotné problémy.

85
    Striedanie v tíme MFK Tatran Liptovský Mikuláš:
    z ihriska odchádza Adrián Káčerík, prichádza Tobias Diviš.

84
    Opäť center Bukatu, tentokrát dokázal Gröger zakročiť.

84
    Boateng vystrelil zvnútra šestnástky, Gröger išiel na zem a posiela loptu na rohový kop.

82
    Trnava dala gól!
    Prišlo to v 82. minúte, Spartak ide do vedenia po rohovom kope! Bukata odcentroval na vzdialenejšiu žrď, Gröger podcenil situáciu, nešiel po lopte, z pár metrov ho presnou hlavičkou prekonal KYRIAKOS SAVVIDIS.

82
    Daniel odcentroval na zadnú žrď, kde číhal Paur, pred ním ale výborne zasiahol Totka.

81
    Trnava kombinovala, no vlastnou nepresnosťou sa sama pripravila o loptu.

79
    V pokutovom území sa lopta niekoľkokrát poodrážala, ale Gröger zasahovať nemusel.

79
    Koštrnovu strelu z diaľky zblokoval Bedecs na rohový kop.

78
    Trnava teraz so zdĺhavou rozohrávkou, L. Mikuláš s vysokým napádaním.

77
    z ihriska odchádza Richard Župa, prichádza Ivan Kotora.

76
    Mikovič prihral na stred šestnástky voľnému Boatengovi, ten síce pálil hneď z prvej, ale trafil dvojčlenný obranný val pred sebou.