Hodonín – Slovácko B 1:2 (kon.) | Zlín B – Hranice 3:0 (kon.) | Znojmo – Frýdlant n/O 0:2 (kon.)
Vel. Meziříčí – Uničov 2:1 (kon.) | Kroměříž – Uh. Brod 3:2 (kon.) | Rosice – Blansko 3:0 (kon.)
Zlínsko – Frýdek-Místek 2:0 (kon.) | Hlučín – Vrchovina 3:2 (kon.)
FK Hodonín
1:2 (1:1)
1.FC Slovácko B
Středa 31.08.2022, 16:00Moravskoslezská fotbalová liga • 17. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (17:56:07)

Je konec! V druhém poločase se tedy děly věci a hlavní postavou byl Pavel Juroška. Ten totiž po deseti minutách poslal svůj tým do vedení. O chvilku později ale inkasoval rovnou červenou kartu a hosté hráli přes třicet minut v deseti. Nakonec to ale ustáli a vezou si z Hodonína cenné tři body!

90+6

90+5
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
    ze hřiště odchází David Šlechta, přichází Aleš Kočí.

90+4
    Velich dlouho čekal se svým odkopem od brány, ale rozhodčí mu žlutou kartu neudělil. No, Hodonín už mnoho času na vstřelení gólu tedy nemá.

90+2
    Hra se odehrává kolem poloviny hřiště, což je jen a jen dobře pro Slovácko. To má navíc k dispozici volný kop. není překvapením, že míč letěl až k Petrášovi.

90+1
    Nastavovat se bude rovnou šest minut!

90
    Máme zde další ošetřování hostujícího hráče. Sudí se pozorně podíval na hodinky. Tak uvidíme, kolik se nakonec nastaví minut nad rámec druhého poločasu.

88
    Hodonín dnes již jednou skóroval z rohového kopu. Smékal sice poslal celkem slušný centr, jenže byl o trochu vyšší. Hosté tak mohou vhazovat.

87
    Každopádně pro Slovácko to vypadá velmi dobře, jelikož nadále vede o jeden přesný zásah! Navíc nyní se mu daří držet balón daleko od své brány.

86
    Vojtěch Bartoš má problémy nejspíše se zadním stehenním svalem a musel být ošetřen na hřišti.

85
    A hostující gólman byl v hlavní roli i o několik sekund později. V pohodě si skáče pro vysoký centr.

84
    Bohun se dostal k hlavičce někde na penaltě, jenže byl trochu v záklonu. Míč tedy postrádal rychlost, takže Velich si pro něj v pohodě do strany skáče.

83
    Filip Mazuch se nechal celkem snadno odstavit od balónu, nejspíše nevěděl o soupeři za sebou. Nicméně Hodonín je u něj po chvilce zpět.

82
    Radek Smékal rozehrával rohový kop, který opravdu našel hlavu spoluhráče. Ten ale musel jít hodně dolu a bránu minul!

81
    Je vidět, že někteří hostující hráči toho začínají mít plné zuby. Ještě ale musí vydržet. Navíc Bohun táhne další akci po pravé straně, je hodně aktivní.

80
    Do konce zápasu nám chybí posledních deset minut, něco málo se určitě bude nastavovat! Domácím se ale hodně krátí čas na vstřelení dvou branek.

79
    Slovácko získalo autové vhazování na útočné polovině a daří se mu šetřit cenné sekundy.