Hodonín – Slovácko B 1:2 (kon.) | Zlín B – Hranice 3:0 (kon.) | Znojmo – Frýdlant n/O 0:2 (kon.)
Vel. Meziříčí – Uničov 2:1 (kon.) | Kroměříž – Uh. Brod 3:2 (kon.) | Rosice – Blansko 3:0 (kon.)
Zlínsko – Frýdek-Místek 2:0 (kon.) | Hlučín – Vrchovina 3:2 (kon.)

90
    Rychlá akce hostů byla zakončená nepřesnou střelou, domácí brankář bude vykopávat.

90
    Ofsajd zastavil domácí akci, hrát tak může Blansko, které rychle přeneslo hru.

89
    Slovan rozehrává na útočné polovině a nikam nespěchá. Zápas chce dohrát bezpečně daleko od své branky.

86
    Rosice měly možnost rohového kopu, ale do střelecké pozice se domácí tým nedostal.

85
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
    ze hřiště odchází Dominik Blažík, přichází Marek Psota.
    ze hřiště odchází Tomáš Chyla, přichází Rostislav Rajčinec.

84
    ze hřiště odchází Jakub Černý, přichází Pavel Král.

83
    Obrázek hry je poslední obrany stejný. Sledujeme aktivní hru hostů a dobrou defenzivní hru Slovanu.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, hosté jsou nyní aktivnější, ale nedaří se jim přesněji vypálit.

79
    Blansko se pokouší vstřelit svou úvodní branku v tomto zápase, ale nemůže se výrazněji prosadit.

77
    Žlutá karta pro tým FC Slovan Rosice (Tomáš Praks).

77
    Hostující fotbalisté se pokouší něco vymyslet na polovině soupeře, ale mají problémy s přesností finální přihrávky.

75
    Blansko vyobjovalo rohový kop, ale k výraznější šance se hosté nedostali. Domácí rozehrávají od svého brankáře.

74
    ze hřiště odchází Michael Kršák, přichází Jan Krejčí.
    ze hřiště odchází Karel Kulík, přichází Erik Sedláček.

73
    Ve druhé polovině zápasu domácí fotbalisté dominují, mají více ze hry a snadněji se dostávají do zakončení.