Empoli – Hellas Verona 1:1 (kon.) | Sampdoria – Lazio 1:1 (kon.) | Udinese – Fiorentina 1:0 (kon.)
Juventus – Spezia 2:0 (kon.) | Neapol – Lecce 1:1 (kon.)
Empoli FC
1:1 (1:0)
Hellas Verona
Středa 31.08.2022, 18:30 • Stadio Carlo Castellani, Empoli • Italská Serie A • 4. kolo

Fotbalisté Empoli i Hellasu Verona si na první letošní výhru musejí počkat. Ve vzájemném souboji se zrodila zasloužená remíza, když v prvním poločase byli jasně lepší domácí, zatímco druhý poločas patřil hostům. O vyrovnání se postarali náhradníci, kteří byli v té chvíli na hřišti přibližně minutu a půl. (20:24:15)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 7:10. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 5:22.

90+3

90+3
    Vypadá to na plichtu, hosté si opět neodpustili po dlouhém nákopu faul.

90+1
    Dnešní utkání sleduje 7269 diváků.

90
    Rozhodčí Serra nastavuje tři minuty.

90
    Lorenzo Montipò vyhání spoluhráče k území Empoli a sám rozehrává téměř od středového kruhu dlouhým nákopem.

89
    Henderson přišlápl nohu po odcentrování Velosovi.

87
    Trestný kop rozehrál hostující brankář Montipò, jenže jeho spoluhráči se v souboji o míč opět nevyhnuli faulu.

85
    Hosté se při rohových kopech stále lépe zastřelují. Veloso našel devátým rohem Iliće, který se do míče opřel z voleje a po odskoku o trávník rozvlnila prudká rána boční síť.

83
    Poslední změna v sestavě Empoli:
    končí oba útočníci Satriano a Lammers, přicházejí Jacopo Fazzini a Mattia Destro.

82
    Poměr faulů je neskutečných 3:19. Hosté hrají od podlahy, ale domácí nedokáží žádnou z nabízených standardek nijak využít.

80
    Kallon se prezentoval vražením do zad Ismajliho, za což ho díky benevolenci rozhodčího nepostihla karta.

79
    Hellas Verona se ujímá vedení na rohy a teď se konečně dostala k ohrožení brány. Velosův přetažený centr vrací Kallon do ohně a Henryho trknutou hlavičku chytá u tyče pozorný Vicario.

77
    V několikametrovém ofsajdu se zapomněl Lammers, bylo až s podivem, že se pokoušel hrát.

76
    Vicario zachytává vysoký míč v souboji s vysokým Henrym, který od něj odletěl a trochu teatrálně sebou mrskl na trávník, když domácího brankáře přispěchal bránit Luperto.

75
    Z protiútoku střílel po zemi z velkého vápna těsně vedle Bandinelli a bylo to vůbec první pořádné zakončení celku Empoli po přestávce.

74
    Kallon se kličkou vyhnul protihráči a nabídl míč doleva Velosovi, jehož nákop do šestnáctky modří odvracejí.

72
    Do útoku se vydal Parisi, jeho tvrdá střela zpoza šestnáctky byla zblokovaná až za postranní čáru.