Empoli – Hellas Verona 1:1 (kon.) | Sampdoria – Lazio 1:1 (kon.) | Udinese – Fiorentina 1:0 (kon.)
Juventus – Spezia 2:0 (kon.) | Neapol – Lecce 1:1 (kon.)
Juventus FC
2:0 (1:0)
Spezia Calcio
Středa 31.08.2022, 20:45 • Allianz Stadium, Turín • Italská Serie A • 4. kolo

Děkujeme za pozornost, dobrou noc. (22:52:40)

Během poločasové pauzy přivítali fanoušci Juventusu Leandra Paredese, který posílí mužstvo kouče Allegriho prostřednictvím hostování z PSG.

Juventus se dočkal svého druhého vítězství v letošní sezoně. V nepohledném utkání porazil Spezii 2:0, když v deváté minutě udeřil Dušan Vlahović z volného přímého kopu a v nastavení se otočil Milik kolem Hristova a vystřelil po zemi na zadní tyč. Hosté si větší příležitost nevytvořili. Největším negativem pro Juventus je ztráta gólmana Szczesnyho, který musel střídat na konci prvního poločasu. Polský brankář si ublížil při dopadu v malém vápně v době, kdy čelil rohu. Nastoupil tak Mattia Perin.

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 7:2. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 1:4.

90+6

90+5
    Hristov nezpracoval centr zleva do pravé poloviny šestnáctky.

90+5
    Mattia De Sciglio srazil zakončení z levé strany a Juventus poslal míč až na polovinu hrací plochy.

90+4
    Hosté si přihrávají na své útočné polovině.
    90+2. Arkadiusz MILIK - 2:0

90+2
    Juventus právě vstřelil branku!
    Miretti si odstavil beka na pravé straně při převzetí balónu, připravil míč mezi nohama Nikolaoua na střed vápna, kde se ARKADIUSZ MILIK otočil kolem Hristova a zakončil po zemi z levé strany na vzdálenější tyč.

90+1
    Žlutá karta pro tým Juventus FC (Allegri (trenér)).

90+1
    Nastavuje se pět minut.

90
    Sandro zdržoval před autem na Di Maríu, Argentinec prohodil dva hráče a balón se vzápětí odrazil na pravou stranu, De Scigliův volej letěl do hlediště za bránou hostujícího mužstva.

89
    Juventus zaútočil Sandrem, ten nahrál k levé lajně Kostičovi, jenž sklepával na Di Maríu. Pokus argentinského reprezentanta zablokovala defenziva hostů.

88
    Sandro byl při centru z levé strany na zadní tyč proti dvěma hráčům soupeře, ale poradil si a potom došlo k faulu Agudela na Rabiota.

87
    Juventus pokryl bližší tyč, Hristov ještě vhazoval a domácí se osvobodili.

86
    Centr z levé strany propadl na střed na Gyasiho, toho zradil první dotek a Danilo odkopával na roh.