Teplice – Jablonec 3:2 (kon.) | Liberec – Plzeň 0:1 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 0:2 (kon.)
Sparta – Zlín 0:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
0:2 (0:0)
FK Mladá Boleslav
Sobota 03.09.2022, 16:00 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • FORTUNA:LIGA • 7. kolo

Máme za sebou zápas 7. kola FORTUNA:LIGY mezi domácím Dynamem hostující Mladou Boleslaví. Jihočeši hráli dnes velmi špatně a navíc většinu zápasu absolvovali o deseti, když byl ve 41. minutě vyloučený David Broukal. Hosté právě ve druhém poločase dvakrát skórovali a zcela po zásluze si tak z jihu Čech vezou tři body za výhru 2:0. (17:54:33)

90+3

90+3
    Zápas spěje ke svému konci. Domácí Dynamo bude chtít dnešní zápas rychle hodit za hlavu.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
    90+1. Ladra mohl přidat třetí gól, trestuhodně ale zaváhal

90+1
    Ladra vyzval ke skórování Krobota, ten ale ve stoprocentní šanci sám před Janáčkem zamířil nad.

90
    Po centru Potočného domácí bránu soupeře nakonec neohrozili.

90
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav:
    ze hřiště odchází Samuel Dancák, přichází Denis Donát.

89
    Po faulu Marečka na Griče je tu ještě žlutá karta pro hostujícího záložníka.

88
    Zpoza vápna zkoušel střílet Mareček, jeho tečovaný pokus ale nenadělal brankáři Janáčkovi problémy.

87
    Skalák poslal míč na Matějovského, jehož technický pokus se mezi tři tyče nevešel.

86
    Grič fauloval Dancáka, což se domácím příliš nelíbí.

86
    Tempo hry již není nijak závratné. Oba celky tuší, že je rozhodnuto a že žádné drama již nepřijde.

84
    Po následném rohovém kopu se ale Jihočeši k zakončeni znovu nedostali.

83
    Potočný teď posílal do vápna balon na Zajíce, před ním na rohový kop odvrátil Šimek.

82
    Po chybě Hellebranda zkoušel zpoza vápna pálit Mareček, míč ale poslal hodně mimo.

81
    Domácí tak trochu rezignovali. Hosté jasně drží otěže zápasu ve svých rukou, o vítězi zápasu je rozhodnuto.