Ostrava B – Zlín B 1:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Slovácko B 1:2 (kon.) | Uh. Brod – Vrchovina 1:0 (kon.)
Blansko – Hlučín 0:3 (kon.) | Frýdlant n/O – Zlínsko 3:3 (kon.) | Vítkovice – Rosice 1:4 (kon.)
FK Frýdek-Místek
1:2 (0:1)
1.FC Slovácko B
Sobota 03.09.2022, 16:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 5. kolo

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek soboty. (17:59:15)

Zápas skončil. Hosté si odvezou domů tři body. První branku vstřelili krátce po začátku zápasu, pak ale v 11. minutě přišli o svého kapitána, který byl vyloučen za zmaření brankové šance. Po začátku druhého poločasu navýšili hosté vedení na 0:2, na to už pak dokázal Frýdek odpovědět. To však nestačilo, další branka už nepadla.

90+5

90+5
    Sudí zatím utkání neukončuje, nechává ještě vhodit aut.

90+4
    Brankář Slovácka má míč v rukavicích a nakopne ho co nejvíc dopředu. S Frýdkem už to nevypadá dobře. Čas vypršel.

90+4
    Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
    ze hřiště odchází Hadj, přichází Kirschner.

90+3
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
    ze hřiště odchází Pernica, přichází Stropsa.

90+1
    Až na půlku musel doběhnout brankář Prokel, aby míč rozehrál zpět ke spoluhráčům. Frýdek se tlačí k brance soupeře, co to jde.

90
    Ve druhém poločase se bude hrát o čtyři minuty dýl.

90
    Další centr Frýdku do šestnáctky soupeře, další odpískaný útočný faul. Zakončení stále nepřichází.

89
    Rezerva Slovácka se ale rozhodně nechce jen bránit. Také hráči Uherského Hradiště si vybojovali faul na polovině Frýdku a budou se snažit tam zůstat co nejdéle.

88
    Emoce jsou v zápase čím dál tím více znát. Do konce zápasu zbývá s nastavením pár minut a domácí celek stále prohrává o jednu branku. Nyní mu navíc byl odpískán útočný faul na brankáře.

87
    Hykel dlouho držel míč u kopaček u rohového praporku hostů. Nakonec vybojoval faul.

86
    Nepovedený centr z levé strany si stáhl ze vzduchu brankář Borek.

85
    Domácí mužstvo se znovu vrací na útočnou polovinu.

84
    Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko B (Pernica).
    Za simulaci a snahu získat standardní situaci vidí žlutou kartu Pernica.

83
    Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Blejchař).

81
    Střela trefila zeď, pak si pro míč došel brankář. Na zemi ale zůstal ležet právě sestřelený hráč ze zdi, takže se ještě chvíli hrát nebude.

80
    Domácí budou kopat standardní situaci z velice dobrého místa! Vysokou nohou zahrál jeden z hostujících hráčů těsně před hranicí velkého vápna!

Matěj Šoba

Branky: 53. Kovařík – 6. Aldin, 48. Koryčan

Karty:   25. Zupko (FRM), 64. Hykel (FRM), 83. Blejchař (FRM) – 41. Pak (SOB), 78. Kudela (SOB), 84. Pernica (SOB)   11. Vincour (SOB)

FK Frýdek-Místek: Prokel – Blejchař, Massaniec, Velner (C), Kostka (46. Nevřela), Konečný, Zupko (72. Hadj (90+4 Kirschner)), Dadak (76. Kohut), Martiník, Kovařík, Hykel
    Náhradníci: Gergela – Nevřela, Burgo, Maléř, Kirschner, Kohut, Hadj

Trenér: Robert Pištěk

1.FC Slovácko B: Borek – Bartoš, Aldin (76. Kočí), Pernica (90+3 Stropsa), Polášek, Vincour (C), Porč, Koryčan (65. Šlechta), Pak (65. Velecký), Kudela, Merdovič
    Náhradníci: Velich – Velecký, Kabelka, Kočí, Šlechta, Stropsa, Polák

Trenér: Pavel Němčický

Rozhodčí: Slabý – Grečmal, Šafrán