Hr. Králové – Ostrava 0:0 (kon.) | Pardubice – Olomouc 0:2 (kon.) | Brno – Bohemians 1905 1:2 (kon.)
Slovácko – Slavia 1:1 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:2 (0:2)
Bohemians Praha 1905
Neděle 04.09.2022, 16:00 • ADAX INVEST Arena, Brno • FORTUNA:LIGA • 7. kolo

Ode mne je to pro dnešek ze Srbské vše, hezký zbytek večera. (17:58:46)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 1:1. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 8:8.

Utkání je u konce! Duel dvou rozdílných poločasů nakonec končí tříbodovým ziskem pro hosty, kteří ve druhé půli ustrážili svůj náskok. Domácí oživili hru a už v poločase předvedli dvě střídání, navíc ihned snížili, když po Alliho pasu pálil přesně Ševčíkem. Zbrojovka poté tlačila a dokonce deset minut před koncem srovnala, Řezníčkův gól ale neplatil pro ofsajd. Hosty poté mohl uklidnit Hála, ale sám před Berkovcem neuspěll. V konečném součtu jej to ale mrzet nemusí, jeho tým ubránil v závěru těsný náskok a poveze do hlavního města cennou výhru.

90+3

90+3
    Ševčíkem nezpracoval před vápnem míč a i když poté upadl k zemi, faul se nepískal.

90+2
    Faul ve středu hřiště zastavuje akci Bohemky a čas se pro domácí krátí.

90+1
    Další centr z dílny Ševčíka stopovalo ve vápně hned šest domácích hráčů, Křapka byl ale ve vzduchu nejdůraznější.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Hladíkův centr se odrazil zprava na hranici vápna, kde byl osamocený Fousek, měl prostor ke střele, ale tu poslal vysoko nad!

89
    Fousek prováhal moment na střelu, a tak se rodil další brejk Pražanů. Ten ale hosté přehráli a sami se vystavili v ofsajd.

88
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905:
    ze hřiště odchází Jan Kovařík, přichází Martin Nový.
    ze hřiště odchází Petr Hronek, přichází David Bartek.

87
    Daniel Köstl nakonec zakončoval akci Bohemky střelou po zemi, Berkovec ji lapil do rukavic.

86
    Hosté nicméně v útoku pokračují a vybojovali opět rohový kop.

85
    Žlutá karta pro tým FC Zbrojovka Brno (Lukáš Endl).

85
    A na druhé straně mohlo být hotovo! Hosté běželi ve dvou sami proti Fouskovi, Hronek našel Hálu, který byl úplně sám před Berkovcem, ale ten jej vychytal!

85
    Další obrovský závar před brankou Bohemky, ale Řezníček nůžkami nezakončil a Alli pálil do bloku.