Färjestad – Straubing 6:1 (kon.) | Skellefteå – Třinec cz 3:2 (po pr.) | Sparta – Luleå cz 2:3 (kon.)
Belfast Giants – Davos 3:6 (kon.) | TPS – Zug 0:4 (kon.) | Jukurit – Aalborg 5:3 (kon.)
Wolfsburg – Lublaň 7:2 (kon.) | Cracovia – Villach 4:2 (kon.)
TPS Turku
0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
EV Zug
Neděle 04.09.2022, 18:00Hokejová Liga mistrů • Skupina B

EV Zug vyhrává tento zápas poměrně jednoznačně 4:0. Po jednom gólu vstřelili hosté v první a třetí třetině, ve druhé části dali dva góly. (20:16:19)

59:50
    Už se nic nestane.
    59:16 Lino MATRSCHINI - 0:4

59:16
    Zug právě vstřelil branku!
    A je to jasné, hosté tento zápas vyhrají s náskokem čtyři branek. Do prázdné brány poslal snadno kotouč LINO MATRSCHINI. Asistence: Brian O'Neill a Peter Cehlárik.

58:00
    Korpikoski byl volný před brankou, ale puk se k němu nedostal. Sledujeme poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

57:37
    Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.

57:27
    Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

57:10
    Hra je ve středním pásmu, což vyhovuje hostům.

57:07
    Oddechový čas pro tým TPS Turku.

57:00
    TPS Turku se usadilo v útočném pásmu, rána od modré čáry byla zblokovoná. Mnoho času už domácí hokejisté na zdramatizování zápasu nemají.

55:33
    Vyloučení v týmu EV Zug:
    Dario Simion – 2 min., podrážení.

55:08
    S přehledem se dokázal hostující celek ubránit. Domácí žádnou velkou šanci neměli.

53:30
    Přesilovku hrají domácí, kteří se sice usadili v útočném pásmu, ale nedokázali nic vymyslet.

53:08
    Gregory Hoffmann – 2 min., držení.

53:06
    Tammela obkroužil branku, a pak rychle vypálil. Jeho pokus kryje brankář Genoni. Vhazovat se bude před jeho brankou.

52:35
    Zakázané uvolnění vrací hru do domácího útočného pásma.

51:00
    Hosté vybojovali kotouč za svou brankou a rychle otáčejí směr hry. Dostali se do útočného pásma, následnou ránu od modré čáry kryje brankář. Komerčka.

50:20
    Korpikoski hledal na druhé straně útočného pásma spoluhráče, ale obrana Zugu byla připravená a dokázala si poradit.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 8. Hansson (Martschini, Cehlárik), 27. Gross (Leuenberger, Kovář), 31. Stadler, 60. Matrschini (O'Neill, Cehlárik)

TPS Turku: Lehtinen (Anttila) – Kivihalme, Tuomisto, Anttalainen, Rafkin, Pulli, Suomi, Kiviharju, Koskinen – Tammela, Intonen, Pyyhtiä – Rech, Munkki, Kosmachuk – Steenberger, Marjala, Väisänen – Korpikoski, Jusu, Haapanen
    EV Zug: Genoni (Hollenstein) – Djoos, Geisser, Stadler, Hansson, Kreis, Schlumpf, Gross, De Nisco – Hofmann, Kovář, Simion – Herzog, Senteler, Zehnder – Cehlárik, O'Neill, Martschini – Allenspach, Leuenberger, Klingberg

Rozhodčí: Hribik, Heikkinen – Jusi, Pekkala