Hearts – Başakşehir 0:4 (kon.) | Fiorentina – RFS Riga 1:1 (kon.) | Anderlecht – Silkeborg 1:0 (kon.)
Austria – Beer Ševa 0:0 (kon.) | Villarreal – Lech Poznaň 4:3 (kon.) | Slovácko – Partizan Bělehrad 3:3 (kon.)
FC Ballkani – Kluž 1:1 (kon.) | Nice – Kolín nad Rýnem 1:1 (kon.) | West Ham – FCSB 3:1 (kon.)
Vaduz – Apollon Limassol 0:0 (kon.) | Dnipro-1 – Alkmaar 0:1 (kon.) | Shamrock – Djurgården 0:0 (kon.)
Molde – Gent 0:0 (kon.) | Sivasspor – Slavia 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Žalgiris Vilnius 0:0 (kon.)
Basilej – Pjunik 3:1 (kon.)
RSC Anderlecht
1:0 (0:0)
Silkeborg IF
Čtvrtek 08.09.2022, 18:45 • Constant Vanden Stockstadion, Brusel • Evropská konferenční liga • Skupina B

Fauly: 8:7. (20:38:05)

Anderlecht si ve druhé půli vytvořil herní převahu, z čeho pramenil jediný, a tak i vítězný gól, který vstřelil v 81. minutě Fábio Silva. Zápas tak skončil lépe pro domácí, kteří si za jednogólovou výhru připisují tři body.

90+4

90
    Hlavní sudí nastavuje 4 minuty.

87
    Střídání v týmu RSC Anderlecht:
    ze hřiště odchází Amadou Diawara, přichází Marco Kana.

85
    Střídání v týmu Silkeborg IF:
    ze hřiště odchází Stefán Thórdarson, přichází Andreas Oggesen.

82
    ze hřiště odchází Majeed Ashimeru, přichází Kristian Arnstad,
    ze hřiště odchází Zeno Debast, přichází Killian Sardella.

ze hřiště odchází Anders Klynge, přichází Tonni Adamsen.
    81. Fábio SILVA - 1:0

81
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je FÁBIO SILVA.

79
    Žlutá karta pro tým Silkeborg IF (Lukas Engel).

65
    ze hřiště odchází Kasper Kusk, přichází Mads Kaalund,
    ze hřiště odchází Sören Tengstedt, přichází Sebastian Jörgensen.

64
    Žlutá karta pro tým RSC Anderlecht (Michael Amir Murillo).

63
    ze hřiště odchází Lior Refaelov, přichází Julien Duranville.

46
    ze hřiště odchází Anúar Ait El Hadj, přichází Yari Verschaeren.

46

Skončila vyrovnaná první půle, která branku, a dokonce ani střelu mezi tři tyče nenabídla. Oba týmy tak jsou do kabin za stavu 0:0.