Hearts – Başakşehir 0:4 (kon.) | Fiorentina – RFS Riga 1:1 (kon.) | Anderlecht – Silkeborg 1:0 (kon.)
Austria – Beer Ševa 0:0 (kon.) | Villarreal – Lech Poznaň 4:3 (kon.) | Slovácko – Partizan Bělehrad 3:3 (kon.)
FC Ballkani – Kluž 1:1 (kon.) | Nice – Kolín nad Rýnem 1:1 (kon.) | West Ham – FCSB 3:1 (kon.)
Vaduz – Apollon Limassol 0:0 (kon.) | Dnipro-1 – Alkmaar 0:1 (kon.) | Shamrock – Djurgården 0:0 (kon.)
Molde – Gent 0:0 (kon.) | Sivasspor – Slavia 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Žalgiris Vilnius 0:0 (kon.)
Basilej – Pjunik 3:1 (kon.)
West Ham United
3:1 (0:1)
FCSB
Čtvrtek 08.09.2022, 21:00 • London Stadium, Londýn • Evropská konferenční liga • Skupina B

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:08:46)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 9:2. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:12.

Je dobojováno. Hosté to sice měli po první půli rozehráno na bodový zisk, jenže druhý poločas jim vůbec nevyšel. V 64. minutě odpískal sudí faul hostujícího gólmana na Corneta a o pět minut později po všech ošetřováních proměnil penaltu Jarrod Bowen. O pět minut později už domácí vedli, to se po tlaku prosadil svou důraznou střelou Emerson a uklidnil tak svůj tým. West Ham pak v poklidu náskok udržoval a v 90. minutě přidal Michail Antonio ještě jednu pojistku. Domácí tak vyhráli 3:1 a skvělým způsobem vstoupili do skupinové fáze Evropské konferenční ligy.

90+6

90+6
    Domácí publikum opětovně zpívá God Save the Queen.

90+5
    Ještě jeden Aréolův zákrok proti padající střele zpoza vápna, tohle byla pro něj lahůdka.

90+4
    West Ham drží míč na svých kopačkách, anglický tým se už nikam nežene, má nahráno.

90+3
    Na domácích je vidět, že už toho mají tak akorát, kapitán Rice vypadá hodně unaveně. Nyní ale pomohl obraně a Aréola bude odkopávat.

90+2
    Střídání v týmu West Ham United:
    ze hřiště odchází Angelo Ogbonna, přichází Craig Dawson.

90+1
    Střídání v týmu FCSB:
    ze hřiště odchází Florinel Coman, přichází Bogdan Rusu.

90
    ze hřiště odchází Răzvan Oaidă, přichází Eduard Radaslavescu.

90
    Bude se přidávat šest minut.
    90. Michail ANTONIO - 3:1

90
    West Ham právě vstřelil branku!
    A je definitivně rozhodnuto. Domácí se vydali do rychlého brejku, Forbals vysunul MICHAILA ANTONIA, ten se s tím nemazal a prudkou ranou dokázal prostřelit o zákrok se pokoušejícího Târnovanua – 3:1.

88
    Teď zase protestovali domácí, kteří nesouhlasili s odpískaným rohem, hostující hráč se ale nakonec přiznal, že se míče dotkl jako poslední a tak se bude pouze kopat od Aréolovy branky.

87
    ze hřiště odchází Joyskim Dawa, přichází Denis Haruț.

86
    Emerson čistě zakročil u své šestnáctky a i když si hosté chtěli vymodlit faul, tak je z toho pouze autové vhazování pro FCSB.

85
    Edjouma neprostrčil příhru středem na útok hostů, West Ham snadno vrátil hru k půlce.

Aleš Pur

Branky: 69. Bowen (pen.), 74. Emerson, 90. Antonio (Fornals) – 34. Cordea (Olaru)

Karty:   39. Cornet (WHU), 47. Ogbonna (WHU), 54. Emerson (WHU) – 61. Dawa (STB), 66. Târnovanu (STB), 83. Oaidă (STB)

West Ham United: Aréola – Coufal, Kehrer, Ogbonna (90+2. Dawson), Emerson – Downes, Rice (C), Lanzini (46. Paquetá) – Cornet (68. Fornals), Scamacca (46. Antonio), Binrahma (46. Bowen).
    Náhradníci: Randolph, Hegyi – Zouma, Coventry, Potts, Clayton, Mubama.

Trenér: David Moyes

FCSB: Târnovanu – Crețu, Dawa (87. Haruț), Tamm, Radunović – Olaru (71. Oc. Popescu), Edjouma, Oaidă (90. Radaslavescu) – Cordea, Compagno (70. Miculescu), Coman (C) (90+1. Rusu).
    Náhradníci: Vlad – Stoica, Dulca, Boboc, Pantea, Bouhenna, Șerban.

Trenér: Nicolae Dică

Rozhodčí: Bastien (FRA) – Zakrani (FRA), Berthomieu (FRA)