Hearts – Başakşehir 0:4 (kon.) | Fiorentina – RFS Riga 1:1 (kon.) | Anderlecht – Silkeborg 1:0 (kon.)
Austria – Beer Ševa 0:0 (kon.) | Villarreal – Lech Poznaň 4:3 (kon.) | Slovácko – Partizan Bělehrad 3:3 (kon.)
FC Ballkani – Kluž 1:1 (kon.) | Nice – Kolín nad Rýnem 1:1 (kon.) | West Ham – FCSB 3:1 (kon.)
Vaduz – Apollon Limassol 0:0 (kon.) | Dnipro-1 – Alkmaar 0:1 (kon.) | Shamrock – Djurgården 0:0 (kon.)
Molde – Gent 0:0 (kon.) | Sivasspor – Slavia 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Žalgiris Vilnius 0:0 (kon.)
Basilej – Pjunik 3:1 (kon.)
1.FC Slovácko
3:3 (2:0)
FK Partizan Bělehrad
Čtvrtek 08.09.2022, 18:45 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • Evropská konferenční liga • Skupina D

To bude bude pro dnešek všechno, přeji vám krásný zbytek večera. (21:00:21)

Statistiky:

Držení míče: 64 % : 36%
    Střely mimo (na) branku: 9(3) : 2(3)
    Rohy: 14:1
    Fauly: 9:8
    Ofsajdy: 4:1

V druhém zápase této skupiny hostí Nice doma Kolín nad Rýnem, zápas začal v 19:40.

Slovácko dnes ztratilo výhru díky nedůslednostem v obraně na začátku 2. poločasu, první gól asi musíme připsat na vrub Nguyenovi, protože střela šla přímo na něj, druhý byl velice smolný, ale třetí vznikl celkově špatnou obranou ve vápně. Naštěstí se Slovácko nevzdalo a ke konci po závaru vyrovnal Libor Kozák. Partizan dnes navíc dal gól téměř z každé své šance, ale to nemění nic na faktu, že si Slovácko dnes mělo výhru pohlídat, protože nějakých 70 minut hrálo přesilovku a v poločase drželo vedení 2:0.

90+6

90+6
    Poslední závar ve vápně Partizanu ke větší šanci nevedl.

90+4
    Po dlouhém ošetřování vhodil míč do hry Doski, Kohút následně v dobré pozici po centru Kadlece mířil nad.

90+1
    Popovič neustále zdržuje před odkopy, rozhodčí mu to stále toleruje.

90+1
    V 2. poločase se budou nastavovat 4 minuty.

90
    Traore se do toho opřel z velké dálky, jeho střela skončila na tribuně.

90
    Žlutá karta pro tým 1.FC Slovácko (Merchas Doski).

89
    Doskiho ostrý centr odvrátil Vujačič na aut, následný rychlý roh domácí s velkou porcí štěstí odvrátili.

88
    Dlouhý aut teď propadl až do malého obdélníku Partizanu, následná střela Doskiho byla zblokována na roh.

87
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko:
    ze hřiště odchází Milan Petržela, přichází Ondřej Šašinka.
    86. Nguyenovi pomohlo břevno

86
    Gomes teď z hranice vápna trefil břevno!
    83. Libor KOZÁK - 3:3

83
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je LIBOR KOZÁK.
    Po centru Havlíka netrefil v dobré pozici Kadlec, míč se ale odrazil právě ke Kozákovi, který už se nemýlil.

81
    Dobrý centr Slovácka teď proletěl vápnem bez zásahu, velká škoda!

Pavel Brada

Branky: 5. Kalabiška (Holzer), 20. Kalabiška (Hofmann), 83. Kozák – 47. Diabaté, 53. Diabaté, 62. R. Gomes

Karty:   64. Kozák (SLO), 67. Hofmann (SLO), 90. Doski (SLO) – 78. Urošević (PAB)   22. Belić (PAB)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 14:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 9:8.
    1.FC Slovácko: Nguyen – Reinberk (77. Doski), Hofmann, Kadlec (C), Kalabiška – Petržela (87. Šašinka), Daníček (77. Kohút), Havlík, Holzer (67. Siňavskij) – Kozák, Mihálik (67. Vecheta).
    Náhradníci: Borek, Fryšták – Šimko, Brandner, Ljovin, Trávník.

Trenér: Martin Svědík

FK Partizan Bělehrad: Popović – Marković, Saničanin, Vujačić, Urošević (C) – H. Traoré – Živković (46. Andrade), Natcho (73. Filipović), Belić, Diabaté – R. Gomes.
    Náhradníci: Lukač – Baždar, Fejsa, N. Ilić, N. Jović, Petković, Šehović, N. Terzić, Vlahović.