Hearts – Başakşehir 0:4 (kon.) | Fiorentina – RFS Riga 1:1 (kon.) | Anderlecht – Silkeborg 1:0 (kon.)
Austria – Beer Ševa 0:0 (kon.) | Villarreal – Lech Poznaň 4:3 (kon.) | Slovácko – Partizan Bělehrad 3:3 (kon.)
FC Ballkani – Kluž 1:1 (kon.) | Nice – Kolín nad Rýnem 1:1 (kon.) | West Ham – FCSB 3:1 (kon.)
Vaduz – Apollon Limassol 0:0 (kon.) | Dnipro-1 – Alkmaar 0:1 (kon.) | Shamrock – Djurgården 0:0 (kon.)
Molde – Gent 0:0 (kon.) | Sivasspor – Slavia 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Žalgiris Vilnius 0:0 (kon.)
Basilej – Pjunik 3:1 (kon.)
Sivasspor
1:1 (1:1)
SK Slavia Praha
Čtvrtek 08.09.2022, 21:00 • Yeni 4 Eylül, Sivas • Evropská konferenční liga • Skupina G

Slavia veze ze hřiště Sivassporu jen bod. Většinu duelu byla lepším týmem, ale umřela na špatnou finální fázi. Především v posledních deseti minutách si vypracovala zhruba pět jasných šancí, ale neproměnila ani jednu. Po gólu volal například brejk tři na dva zakončený Provodem a poté dorážkou Tecla do boční sítě, místo přes hráče na čáře do brány. Krátce poté připravil Provod perfektní centr na druhou tyč, kde Tecl celou situaci přehrál přihrávkou pod sebe na Ševčíka, kterého zablokoval Aaron Appindangoyé, jenž se tak možná vykoupil ze své fatální chyby před gólem Olayinky ze čtvrté minuty.¨

Ve chvíli, kdy to vypadalo, že duel skončí plichtou, tak Tiéhi vletěl do vápna a byl podražený. Zdálo se, že Pražané přece jen vyhrají a potrestají hrubku Goutase, který šel do souboje v šestnáctce naprosto nesmyslně. Další nepříjemností pro turecký tým byl fakt, že protestující Keita vyfasoval druhou žlutou kartu. Vzápětí na rozdíl od zápasu v Uherském Hradišti mířil Provod ke své levé tyčce, ale Vural se stal hrdinou Sivassporu. V závěrečné minutě ještě mohl Tecl doklepnout hlavou tečovaný pokus Ewertona, ale nasměroval balón do rukou gólmana. (23:06:49)

Zákroky brankářů
    Ali Şaşal Vural (Sivasspor) – šest zákroků
    Aleš Mandous (Slavia) – dva zákroky

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 4:7. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 17:9.

90+6

90+5
    Po tečovaném pokusu Ewertona z levé poloviny vápna zakončoval Tecl hlavou do náruče Vurala.

90+5
    Sivasspor se ubránil přihrávce Ševčíka na pravou stranu.
    90+3. Provoda vychytal Vural

90+3
    Lukáš Provod si postavil míč stejně jako proti Slovácku a poslal jí ke své levé tyči, tam byl Vural rukama a stal se hrdinou Sivassporu! Slavia zahazuje třetí tutovku za poslední čtyři minuty!

90+1
    Kader Keïta protestoval, ačkoliv už měl jednu žlutou kartu a jde se sprchovat, Sivasspor bude dohrávat o desíti.
    90+1. Goutas fauloval ve vápně

90+1
    Žlutá karta pro tým Sivasspor (Dimitrios Goutas).

90+1
    Christ Tiéhi vletěl do levé poloviny šestnáctky a Dimitrios Goutas vyrobil podražením penaltu.

90+1
    Slavia potvrdila, že umírá na finální fázi. Provod skvěle centroval z levé strany na zadní tyč, kde byl Tecl před poloprázdnou bránou, ještě to celé přehrál pasem pod sebe na Ševčíka, a toho zablokoval. Aaron Appindangoyé.
    89. Slavia mohla rozhodnout v závěru zápasu

89
    Provod táhl kontr tři na dva, přihrál na levou stranu, dostal zpětný pas a vyslal křižný pokus, ten srazili domácí nadvakrát k zadní tyči, kde Tecl mohl z úhlu dost možná rozhodnout, jenže místo toho, aby prostřelil Aarona Appindangoyého na čáře, tak narval balón do boční sítě.