Larnaka – Rennes 1:2 (kon.) | Curych – Arsenal 1:2 (kon.) | Fenerbahce – Dynamo Kyjev 2:1 (kon.)
Helsinki – Real Betis 0:2 (kon.) | Ludogorec – AS Řím 2:1 (kon.) | Malmö – Braga 0:2 (kon.)
Eindhoven – Bodö/Glimt 1:1 (kon.) | Union Berlín – St.Gilloise 0:1 (kon.) | CZ Bělehrad – Monaco 0:1 (kon.)
Ferencváros – Trabzonspor 3:2 (kon.) | Freiburg – Karabach 2:1 (kon.) | Lazio – Feyenoord 4:2 (kon.)
Manchester Utd. – Real Sociedad 0:1 (kon.) | Nantes – Olympiakos 2:1 (kon.) | Omonia Nikósie – Šeriff Tiraspol 0:3 (kon.)
Sturm Graz – Midtjylland 1:0 (kon.)
SC Freiburg
2:1 (2:1)
FK Karabach
Čtvrtek 08.09.2022, 21:00 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Evropská liga • Skupina G

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera. (23:03:25)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 16:10.

Zápas je u konce, Freiburg dokázal na domácím hřišti porazit Karabach 2:1. Freiburg měl výborný vstup do zápasu, když už po prvních patnácti minutách vedl 2:0. Nejprve v 15. minutě proměnil penaltu Vincenzo Grifo a poté se po krásné individuální akci z gólu radoval Ricu Doan. Hosté se postupně probrali z letargie a také začali útočit a dokonce se dočkali i gólu, ve 39. minutě snížil střelou z dálky na 1:2 Marko Vešović. Ve druhém poločase byl Karabach lepším týmem na hřišti, ale vyrovnat se mu nepovedlo. Nejblíže byl střídající Kady, jeho dvě šance však dokázal Flekken zlikvidovat.

90+5

90+5
    Owusu se dostal ještě do jednoho zakončení, ale vyrovnání na poslední chvíli se nekoná, netrefil totiž branku.

90+4
    Owusu fauloval Eggesteina a po zásluze už si prohlíží žlutou kartu.

90+3
    Střídání v týmu SC Freiburg:
    ze hřiště odchází Ricu Doan, přichází Yannik Keitel.

90+2
    Střídání v týmu FK Karabach:
    ze hřiště odchází Tural Bojramov, přichází Elvin Jafargulijev.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Ke střele se dostal Kyereh, zablokovat mu ji ale dokázal Hüseynov.

88
    ze hřiště odchází Woo-Jong Džong, přichází Noah Weisshaupt.

87
    Richard Almeida se dopustil faulu na Doana, takže k míči se dostanou domácí fotbalisté.

84
    ze hřiště odchází Marko Janković, přichází Leandro Andrade.

83
    Pokračovalo se rohovým kopem Karabachu, ze kterého hlavičkoval Tural Bojramov, ale branku Freiburgu netrefil.

83
    Žlutou kartu dostává také trenér Karabachu Gurban Gurbanov.

82
    VAR rychle potvrdil, že penalta se opravdu kopat nebude.

81
    Kady dostává za protesty žlutou kartu.

81
    Hosté si u rozhodčího mocně žádají penaltu, podle sudího ale Abdellah Zoubir ve vápně faulovaný nebyl.

80
    To na druhé straně se po centru z pravé strany dostal k hlavičce nikým nehlídaný Abdellah Zoubir, domácí však podržel dalším dobrým zákrokem Flekken.