Ostrava – Pardubice 3:0 (kon.) | Jablonec – Hr. Králové 3:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Slovácko 1:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Liberec 0:2 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 6:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
0:2 (0:1)
FC Slovan Liberec
Neděle 11.09.2022, 16:00 • Ďolíček, Praha-Vršovice • FORTUNA:LIGA • 8. kolo

To je z mé strany pro dnešek vše, já se s vámi loučím a brzy zase na počtenou! (18:00:00)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 6:5. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:7.

Utkání je u konce, Bohemians ani napočtvrté doma nevyhráli a kvůli zpackaným úvodům do obou poločasů prohráli se Slovanem Liberec 0:2. Jedinou branku druhého poločasu vstřelil Lukáš Červ, Bohemians jako by po ní přišli o valnou většinu ofenzivního elánu. V krátkém sledu jsme také byli svědky dvou vyloučení, v 70. minutě viděl červenou Ondřej Petrák a o dvě minutky později se pakoval také Matěj Valenta.

90+6

90+5
    Drchal prodloužil na Hálu, jehož střela byla ale zablokována. Následně zezadu zatáhl Michal Beran libereckého Kamsa Maru a byl mu udělen žlutý trest.

90+5
    Prebsl osvobozuje svůj tým odkopem.

90+4
    Ke střele se nedostal ani Purziditis na druhé straně.

90+4
    Mužík si poradil s Plechatým a centrem našel Berana, ten ale po krátké kličce prováhal ideální možnost zakončit.

90+3
    Kamso Mara se pokoušel rozesprintovat směrem na branku, rychlostně jej ale předčil Hůlka.

90+2
    Po Hronkově dlouhém autu se odrazil míč k Mužíkovi, ten jej z voleje napálil těsně mimo Vliegenovu svatyni!

90+1
    Purzitidis nasadil jesle Dostálovi přímo před hlavní tribunou, pak jej ale zpacifikovala přesila soupeřů.

90
    Nastavovat se bude ve druhém dějství minimálně pět minut.

90
    Plechatý akrobaticky odehrál před Drchalem na tribunu.

90
    Bohemians jsou na útočné polovině, o osudu zápasu je ale již pravděpodobně rozhodnuto.

89
    Purzitidis se nedohodl s Marou a jeho prostrčení míří jen do zámezí. Kop od brány pro Bohemku.

88
    Višinský kombinoval napravo s Fukalou, toho nakonec zastavil Hůlka.

87
    Köstl během návratu naprosto nesmyslně povalil Mikulu poblíž vápna Liberce. Slovan tak získává cenné vteřinky.