Písek – Motorlet 1:0 (kon.) | Sokolov – Zbuzany 0:2 (kon.) | Plzeň B – Králův Dvůr 4:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň B
4:2 (1:2)
FK Králův Dvůr
Sobota 10.09.2022, 10:30 • TJ Slavoj Stod • Česká fotbalová liga (A) • 6. kolo

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (12:22:08)

Domácí zvládli druhý poločas mnohem lépe než hosté, když hattrickem v druhé půli sestřelil Králův Dvůr Adam Vrba. Konečný výsledek tedy je 4:2 pro Viktorii Plzeň B.

90+3

90+2
    Beňovi se zapletl míč pod nohy, a tak přišla laciná ztráta.

90
    Alao Godwin po pěkné individuální akci málem ohrozil branku Králova Dvoru. Na poslední chvíli byl však zastaven bránícím Bláhou.

88
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B:
    ze hřiště odchází Pospíšil, přichází Planeta.

88
    Krůta byl faulován ve vlastním pokutovém území, a tak bude rozehrávat brankář domácích.

87
    Centr hostů končí v náruči brankáře Mrózka.

86
    Čihák přerušil akci hostů odkopem mimo hrací plochu.

84
    Králův Dvůr se nemůže dostat blíže k bráně Mrózeka. Plzeň velmi důsledně brání.

83
    ze hřiště odchází Vrba, přichází Alao Godwin.

82
    Centr z levé strany hřiště propadl až na zadní tyč, kde stál jeden z domácích. Na míč však nedosáhl, a tak se skóre nemění.
    80. VRBA - 4:2

80
    Plzeň B právě vstřelila branku!
    ADAM VRBA kompletuje hattrick, když dostal krásnou přihrávku do běhu a přesnou střelou na zadní tyč nejspíše definitivně rozhoduje o třech bodech pro svůj tým.

77
    Sojka chtěl zrychlit hru přihrávkou na jednoho z nabíhajících útočníků, ale jeho přihrávka nebyla vůbec přesná, a tak míč v rukavicích svírá Mrózek.

76
    Kapitán Adam Čihák dokázal odklidit přízemní centr mimo hřiště.
    73. VRBA - 3:2

73
    Sám faulovaný ADAM VRBA si postavil míč na penaltový puntík. Krček si sice na míč sáhl, ale mimo tři tyče ho vytěsnit nedokázal.

72
    Z ničeho nic přiletěl míč do pokutového území a po zákroku na Vrbu se bude zahrávat penalta.

Filip Prokeš

Branky: 20. Kronus, 48. Vrba, 73. Vrba (pen.), 80. Vrba – 11. Kraus (pen.), 36. Kraus (pen.)

Karty:   34. Fišer (PLB), 36. Vrba (PLB) – 43. Krátký (KDV)   62. Fišer (PLB) – 45. Krátký (KDV)

FC Viktoria Plzeň B: Mrózek – Fišer, Oravec, Keltyčka, Pešek, Vrba, Gaszczyk, Kronus, Pospíšil, Falout, Čihák "C"
    Náhradníci: Vlček – Vach, Krůta, Sojka, Aubrecht, Ala Godwin, Planeta

Trenér: Josef Parlásek

FK Králův Dvůr: Krček – Novák, Holý, Osvald, Beňo, Kraus "C", Novák, Osypenko, Kabele, Krátký, Fatrdle
    Náhradníci: Kudrna – Krejča, Sabou, Hell, Bláha, Procházka

Trenér: Tomáš Šilhavý

Rozhodčí: Hoch – Talpáš, Peschel