Jablonec B – Přepeře 1:2 (kon.) | Ml. Boleslav B – Brozany 0:2 (kon.) | Kolín – Velvary 4:2 (kon.)
Ústí n. L. – Chlumec n/C 2:2 (kon.) | Živanice – Benešov 3:1 (kon.)
FK Jablonec B
1:2 (0:2)
FK Přepeře
Sobota 10.09.2022, 10:15 • Areál Břízky / tráva • Česká fotbalová liga (B) • 6. kolo

6. kolo je již minulostí. Vyrované utkání nakonec zvládly lépe Přepeře, které si vybudovaly náskok o dvě branky v závěru prvního poločasu. Domácí stihli ve druhé půli sice snížit, ale vyrovnat už se jim nepodařilo. (12:10:12)

90+3

90+2
    Žlutá karta pro tým FK Přepeře (Vojtěch Gebert).

90+2
    Standartnhí situace pro Jablonec z dobré vzdálenosti. Domácí ale trefují břevno! Krásný balón přelétl zeď a skončil na horní tyči hostující brány.

90
    Velkou příležitost zmařil Vošahlík, který netrefil balón osamocený před Šimáčkem a zůstal ležet na trávě s rukama za hlavou. Teď byl Jablonec asi nejblíže vyrovnání.

88
    Werani sprintem ještě stihl míč před brankovou čarou, ale už jej nestihl přesně dostat na spoluhráče v malém vápně.

87
    Hosté nikam nespěchají a pomalu také střídají. To se domácím nelíbí.

85
    Domácí ožili a ještě se snaží závěr zdramatizovat, jenže jsou zbrklí a netrpěliví.

84
    Střídání v týmu FK Přepeře:
    ze hřiště odchází Jan Šulc, přichází Daniel Novák.
    82. BREDA - 1:2

82
    Tým Jablonec B právě vstřelil branku! Diviš poslal od lajny dlouhý centr na vzdálenější tyč, kam si seběhl DOMINIK BREDA a usměrnil balón za bezmocného Truksu.

81
    Přepeře znovu zahrozily z protiútoku, Surovčík byl ale proti a skákající balón si našel.

78
    Jablonec se snaží dostat dopředu napávanými balóny, jenže ty většinou skončí u hostujících hráčů. Navíc se domácím krátí čas.