PSG – Brest 1:0 (kon.) | Marseille – Lille 2:1 (kon.)
Paris Saint-Germain
1:0 (1:0)
Stade Brestois 29
Sobota 10.09.2022, 17:00 • Parc des Princes, Paříž • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 7. kolo

Naprosto zaslouženě vyhrává domácí tým. V zápase byl aktivnější, měl převahu, snadněji se dostával do zakončení. (19:26:07)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 6:16.

90+5

90+4
    Po chybné domácí rozehrávce se hostující celek dostal do střelecké pozice, ale v rozhodující chvíli míč uskočil.

90+4
    Domácí rozehrávají na polovině hrací plochy, mnoho fotbalové krásy k vidění není.

90+3
    Nuno Mendes a Sergio Ramos kombinují na polovině hrací plochy, domácí se nikam neženou a vyčkávají.

90+3
    Hraje se na polovině hrací plochy, domácí fotbalisté sice mají balon pod kontrolou.

90+2
    Po faulu na polovině hrací plochy budou rozehrávat domácí. Presnel Kimpembe je hodně otřesený po souboji a bude doošetřen.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby uvidíme čtyři minuty.

90
    PSG pokračuje v aktivní hře a snaží se navýšit své vedení. Hosté jsou pod velkým tlakem.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut nastaví sudí.

88
    Nakonec je z toho rohový kop pro domácí. Pablo Sarabia poslal centr před branku, Marquinhos hlavičkoval vedle.

87
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC:
    ze hřiště odchází Vitinha, přichází Marquinhos.

Střídání v týmu Stade Brestois 29:
    ze hřiště odchází Harís Belqebla, přichází Irvin Cardona.

86
    Domácí fotbalisté hrají aktivně, nyní se dožadují penalty po faulu hostů.

85
    Presnel Kimpembe to zkoušel individuálně, následně pálil Vitinha. Jeho rána o kousek minula branku.

84
    Harís Belqebla to zkoušel individuálně, ale nedokázal se propracovat do střelecké pozice.

84
    Brestois dokázalo hru přesunout na polovinu hrací plochy, ale dlouho tam míč nebyl.

82
    Fotbalisté v bílém se usadili na útočné polovině, kde se pokouší něco vymyslet. Hosté se tak tak brání.