Bayern – Stuttgart 2:2 (kon.) | Frankfurt – Wolfsburg 0:1 (kon.) | Hertha – Leverkusen 2:2 (kon.)
Hoffenheim – Mohuč 4:1 (kon.) | RB Lipsko – Dortmund 3:0 (kon.) | Schalke – Bochum 3:1 (kon.)
Eintracht Frankfurt
0:1 (0:0)
VfL Wolfsburg
Sobota 10.09.2022, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga • 6. kolo

Bez střely na branku není takmeř možné zvítězit což potvrdili hráči Eintrachtu Frankfurt a připisují si porážku 0:1. Snaživý a bojovný výkon VfL Wolfsburgu vedl k prvním třem bodům za vítězství v této sezóně.

Druhý poločas byl na šance chudší než první polovina hry, nicméně první a poslední branka dnešního klání padla po hodině hry zásluhou nejlepšího hráče Wolfsburgu Lacroixe. toto mohlo být o tři minuty později potvrzeno, ale tato trefa zelených nemohla platit kvůi ofsajdu.

Čtenářům onlajnů přeji hezký zbytek sobotního dne. (17:30:35)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 0:3. Střely mimo: 7:4. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 16:13.

90+5

90+5
    Míč končí za koncovou čáru a konec utkání se již nezadržitelně blíží.

90+4
    Ještě byl odpískán faul ve středu hřiště na Maximiliana Arnolda.

90+3
    Na prodloužený nákop hlavou hráčů Eintrachtu Frankfurt včas zareagoval brankář Casteels.

90+2
    Střela ze střední vzdálenosti byla zablokována na hranici pokutového území obranou Wolfsburgu.

90+1
    Žlutá karta pro tým VfL Wolfsburg (Maximilian Arnold) za faul.

90+1
    Začínající brejk taktickým faulem v podobě ukázkového bodyčeku hasí Arnold.

90
    VfL Wolfsburg se snaží udržet hru pokuď možno co nejdále od své branky.

90
    Rozhodčí nastaví pět minut!

89
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg:
    ze hřiště odchází Josip Brekalo, přichází Yannick Gerhardt.

87
    Alário posílá míč po rozehraném rophovém kopu mimo branku Casteelse.

86
    Rozehrání přímého kopu Eintrachtu Frankfurt končí pouze sražením balonu na rohový kop.

85
    Žlutá karta pro tým VfL Wolfsburg (Lucas Nmecha) za zdržování hry.

85
    Lukas Nmecha se dopustil nesportovního chování.

84
    Byl odpískán faul ve středovém kruhu.

82
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
    ze hřiště odchází Ansgar Knauff, přichází Faride Alidou.

82
    Další snaha Eintrachtu Frankfurt končí pouze odpískaným ofsajdem Alária.

Rostislav Králik

Branky: 60. Lacroix (Brekalo)

Karty:   15. Sow (FRN), 62. Tuta (FRN) – 10. Otávio (WOF), 52. Svanberg (WOF), 85. L. Nmecha (WOF), 90+1. Arnold (WOF)

Eintracht Frankfurt: Trapp (C) – Jakić, Tuta, Ndicka, Pellegrini – Knauff (82. Alidou), Sow, M. Götze, Kamada (64. Lindström) – Kolo Muani, Borré (64. Alario).
    Náhradníci: Ramaj – Smolčić, Chandler, Hasebe, Dina Ebimbe, Wenig.

Trenér: Oliver Glasner

VfL Wolfsburg: Casteels – Otávio, van de Ven, Lacroix, Baku – Arnold (C), Franjić (64. Guilavogui), Svanberg (79. F. Nmecha) – Brekalo (89. Gerhardt), L. Nmecha, Waldschmidt (79. Marmoush).
    Náhradníci: Pervan – Fischer, Bornauw, J. Kamiński, Paredes.

Trenér: Niko Kovać

Rozhodčí: Reichel – Siewer, Bandurski

Diváci: 49 000