Považská Bystrica – Slovan Bratislava U21 1:2 (kon.) | Prešov – Púchov 2:1 (kon.) | Humenné – Petržalka 1:1 (kon.)
KFC Komárno – Trebišov 2:1 (kon.) | FC Košice – Žilina B 4:1 (kon.)
KFC Komárno
2:1 (0:1)
Slavoj Trebišov
sk Sobota 10.09.2022, 16:00 • Štadión KFC Komárno • MONACObet liga • 9. kolo

Domácim sa v druhom polčase podarilo otočiť skóre dvoma rýchlymi gólmi v priebehu 2 minút, v ďalšom priebehu hry už hostia odpoveď na tieto presné zásahy nenašli, a tak všetky body zostávajú na juhozápade Slovenska. Ja sa s Vami lúčim, dovidenia pri ďalších prenosoch. (17:53:30)

90+3

90+3
    Špak v defenzíve, v blízkosti rohovej zástavky, fauloval Mészárosa, pre domácich ideálna možnosť podržať loptu a získať cenné sekundy.

90+2
    Mészáros sa presadil v pokutovom území, z veľkého uhla trafil žrď.

90+1
    Begalova prihrávka zvnútra šestnástky aj s prispením teču domácej obrany skončila v rukách Brédu.

90
    V druhom polčase sa budú pridávať 3 minúty.

90
    Pred Kovalčinom zasiahol na ľavej strane Špiriak.

89
    Begalov center smeroval na zadnú žrď, nikoho zo spoluhráčov však nenašiel.

88
    Striedanie v tíme FK Slavoj Trebišov:
    z ihriska odchádza Kolesár, prichádza Kovalčin.

87
    Šurnovský stratil loptu na vlastnej polovici, brejková akcia hostí zrazená na rohový kop.

86
    Hra je momentálne rozkúskovaná, časté sú aj osobné súboje, z výsledkového pohľadu to vyhovuje domácim.

85
    Striedanie v tíme KFC Komárno:
    z ihriska odchádza Bayemi, prichádza Tóth.

84
    Viacero nervóznych momentov na hracej ploche, Štepanovský si tam mal čo povedať s Begalom.

83
    Mohla to byť gólová poistka. Mészáros si pripravil palebnú pozíciu, jeho pokus zvnútra šestnástky vyrazil Dlubáč, následne ešte zahrozil nebezpečným pokusom Ganbold.

82
    Matta potiahol v brejku Bayemiho za dres, rozhodcovia napriek domácim protestom na tento moment nereagovali.