Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge 3:4 (1:2 po s.n.) | SOHO Olomouc – Karlovy Vary 4:6 (kon.) | Flamingos Ostrava – SHK Mustangové 0:9 (kon.)
Havířov – Č.Budějovice 15:0 (kon.)
SOHO Olomoučtí Kohouti
4:6 (2:2, 0:2, 2:2)
SKV Sharks Karlovy Vary
Sobota 10.09.2022, 16:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • Česká para hokejová liga

Je dobojováno! Karlovy Vary potvrdily roli favorita a z dnešního utkání si odváží všechny tři body. První dvě třetiny Žraloci naprosto dominovali, tvořili si jednu příležitost za druhou, ale i přesto šli do závěrečné třetiny jen s dvoubrankovým vedením. V závěrečné třetině se hra Kohoutů značně zlepšila, díky čemuž se jim podařilo potřetí v zápase stav srovnat. Hosté si byli vědomi, že jejich dnešní výkon si nezaslouží nic jiného než tři body, a tak do zaznění sirény dokázali nastřílet ještě dvě branky. (17:53:46)

44:57
    Poslední situace v závěrečné třetině byla střela hostů, se kterou si Černoch poradil na jedničku.

44:25
    Kohoutům se sice podařilo vyhodit z pásma, Žraloci se však nastěhovali okamžitě zpátky.

43:27
    Domácí se konečně ohřáli v útočné třetině na delší dobu. Střela Jedličky z levého kruhu končí v lapačce hostujícího brankáře.

42:18
    Nenápadná střela Rennhacka z mezikruží projela těsně kolem pravé tyče.

41:05
    Žraloci právě vstřelili branku!
    Obrovského chumlu v předbrankovém prostoru využil FILIP VESELÝ, který tímto posílá svůj tým do dvoubrankového vedení. Asistence: Patrik Sedláček.

40:19
    Nahození od levého mantinelu vyrazil Černoch přímo před sebe, dorážející Geier ani napodruhé neproměňuje.

39:24
    Geier hledal žabičkou na druhé straně Rennhacka, který však na kotouč nedosáhl.

37:14
    Parádní přihrávka středem hřiště našla rozjetého Michala Geiera, který se chopil puku a jakmile na sebe natáhl bránicí hráče, tak posunul kotouč na FILIPA VESELÉHO, který svůj dnešní skvělý výkon potvrzuje brankou na 4:5. Asistence: Michal Geier a Patrik Sedláček.

36:39
    Střela Veselého z mezikruží byla zablokována.

36:30
    O chvíli později se Kohoutům podařilo vyhodit jen na icing.

36:25
    Berger úspěšnější na buly ve středním pásmu než Mikuš. Žraloci momentálně svírají soupeře v jejich třetině.

35:15
    Jedlička vyhazuje puk podél mantinelu až do středního pásma.

34:20
    Nahozený kotouč do útočného pásma si našel Večerek, který sám v třetině soupeře neměl ale šanci na úspěch.

33:19
    Střelu z osy hřiště Černoch zalehl a vyčkal na hvizd sudího.

33:05
    Kardoš dobrým obranným zákrokem neumožnil Geierovi vystřelit z bezprostřední vzdálenosti.

32:00
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Tak to je fantazie! Střela Kohoutů ihned po vhazování končí za zády brankáře hostů a stav je tak vyrovnaný. Autorem branky je RADEK JEDLIČKA. Asistence: Martin Novák.

Jan Hochman

Jakub Hladký

Branky a nahrávky: 3. Jedlička (Večerek), 13. Jedlička (Mikuš, Novák), 31. Večerek (Jedlička), 32. Jedlička (Novák) – 1. Berger (Wágner, Veselý), 12. Rennhack (Veselý), 16. Sedláček (Veselý), 23. Geier (Sedláček), 38. Veselý (Geier, Sedláček), 42. Veselý (Sedláček)

SOHO Olomoučtí Kohouti: Černoch- Jedlička (C), Kardoš, Hlinka, Strašák, Novák (A), Rozkopal, Buriánek, Večerek (A), Mikuš, Kaščák.
    Trenér: Tomáš Svozil

SKV Sharks Karlovy Vary: Berger (Mach)- Wágner (A), Zelinka, Haas, Michalčín, Veselý, Rennhack, Kovářík, Geier (C), Sedláček, Karafiát (A).
    Trenér: Miroslav Hrbek

Rozhodčí: Holub, Smetková