Zlín sledge – HC Sparta Praha Sledge 3:4 (1:2 po s.n.) | SOHO Olomouc – Karlovy Vary 4:6 (kon.) | Flamingos Ostrava – SHK Mustangové 0:9 (kon.)
Havířov – Č.Budějovice 15:0 (kon.)
Parahokej Havířov z.s.
15:0 (8:0, 5:0, 2:0)
Motor sledge České Budějovice
Sobota 10.09.2022, 17:15 • GASCONTROL Aréna Havířov • Česká para hokejová liga

Úvodní kolo České para hokejové ligy nabídlo v GASCONTROL Aréně souboj druhého družstva uplynulého ročníku Havířova s nováčkem Motor sledge České Budějovice. Pro českobudějovické šlo o návrat s hodně hořkým koncem, protože v utkání inkasovali patnáct branek a ani jednou nerozvlnili síť za domácím gólmanem Loskou. Mužem utkání byl havířovský Jiří Forgo, který vstřelil 8 branek. To je z mé strany vše, budu se těšit u dalších onlajn přenosů. (18:58:56)

44:49
    Motor má puk, ale už nikam nespěchá.

44:21
    Domácí jsou v pásmu, ale Fojtík minul branku ze střední vzdálenosti.

43:51
    Motor získal puk ve vlastním pásmu a dostal ho až za branku domácího týmu.

43:09
    Zajan byl sám nalevo od brankáře, ale minul. Poté Forgo měl velkou šanci na druhé straně, ale Lacko dobře zasáhl betonem.

41:52
    Mlčák se provinil téčkem a půjde si na dvě minuty odpočinout.

41:38
    Icing Motoru, hra je přerušena.

41:05
    Hra je přerušena, puk je na střídačce domácích.

40:38
    Forgo minul v mezikruží v jasné šanci branku.

40:21
    Havířov je v pásmu Motoru, ale je to bez střely na branku.

39:27
    Domácí útočí, Motor je dezorientován. Jenže puk se dostal až do střední třetiny.

38:48
    Fojtík nahodil puk od modré, ale jeho nahození minulo zařízení.

38:11
    Lacko byl v problémech, puk se odrazil od jeho betonu a zůstal volný v brankovišti. Jenže nikdo z domácích se k němu nedostal.

37:36
    Havířov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je FORGO. JIŘÍ FORGO projel sám půlkou hřiště a zadovkou ala Forsberg rozvlnil síťku za Lackem.

36:21
    Běhounek šel do brejku, ale přihrávku dostal do špeku.

35:45
    Forgo byl v mezikruží sám, ale jeho pokus minul branku Motoru.

35:03
    Domácí vyhráli buly a šli do útoku, Forgo objel branku , ale přihrávka prošla mezi beky až do střední třetiny.

34:46
    Hra je přerušena, hosté se dopustili ofsajdu.

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 1. Forgo (Kudrna), 7. Mlčák, 8. Forgo, 8. Forgo (Kudrna), 10. Forgo, 14. Fojtík, 14. Kudrna (Staněk), 15. Forgo (Staněk), 19. Prostředník (Fojtík, Forgo), 22. Staněk (Forgo), 23. Mlčák (Fojtík), 23. Forgo (Staněk), 25. Mlčák (Fojtík), 31. Forgo (Mlčák), 38. Forgo

Parahokej Havířov z.s.: Loska (Lepáček) – Rauš, Kudrna, Fojtík, Staněk – Stiborský, Forgo, Keller, Krajčak, Prostředník, Mlčák.
    Trenér: Petr Kudrna

Motor sledge České Budějovice: Lacko – Reast, Rumplík, Laibacher, Záluský, Zikmund – Zajan, Běhounek, Klima, Kocanda, Špaček.
    Trenér: Zdeněk Klíma

Rozhodčí: Michal Novák – Daniel Majetný