Štrasburk – Clermont Foot 0:0 (kon.) | Ajaccio – Nice 0:1 (kon.) | Angers – Montpellier 2:1 (kon.)
Lorient – Nantes 3:2 (kon.) | Toulouse – Remeš 1:0 (kon.) | Rennes – Auxerre 5:0 (kon.)
Monaco – Lyon 2:1 (kon.)
Toulouse FC
1:0 (1:0)
Stade de Reims
Neděle 11.09.2022, 15:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 7. kolo

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 9:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 17:11. (17:03:22)

Souboj dvou týmů ze středu tabulky rozhodl jediný gól. Za Toulouse ho už v prvním poločase vstřelil Zakarjá Abúchlál. Ve druhém poločase byli sice aktivnější hosté, ale žádnou vyloženou gólovou šanci si nevypracovali. V 61. minutě se jim situace zkomplikovala, když Alexis Flips fauloval Abúchlála, který běžel sám na bránu, a obdržel červenou kartu. I v deseti však hosté byli aktivní, největší šanci měl v nastaveném čase Lopy, který přestřelil bránu. Domácí hrozili hlavně z brejků.
    Toulouse si v neúplné tabulce polepšilo na 11. místo. Stade de Reims na ně ztrácí 2 body a pohybuje se těsně nad sestupovým pásmem na 16. místě. Oba týmy mají v příštím kole těžké soupeře. Toulouse bude hrát v Lille a Reims doma přivítá AS Monaco.

90+7

90+6
    Fanoušky domácích teď vystrašila skvělá střela z dálky, kterou na Dupeho vyslal jeden z hráčů hostů. Naštěstí pro Toulouse bránu netrefil.

90+5
    Z nadějné akce vzešla jen Birmančevićova střela, která letěla mimo branku.

90+4
    Spierings se žene do protiútoku tři na dva.

90+3
    Hosté jsou navzdory početní nevýhodě nadále aktivnější.

90+2
    Centr Mitchella van Bergena našel na zadní tyči Diona Lopyho. Ten zakončoval ze skluzu a nemohl tak balón umístil tam, kam by potřeboval. Obrovská šance hostí končí vysoko nad brankou.

90+2
    Hosté jsou opět u balónu a spěchají dopředu.

90+1
    Standartka van den Boomena končí v náručí brankáře Pentze.

90
    Nastaveno bylo 6 minut.

89
    Žlutou kartu obdržel hráč Stade de Reims Júnis Abdulhamíd.

89
    Další útok domácích byl veden po pravé straně. Faulem ho musel zastavit Júnis Abdulhamíd.

88
    Střídání v týmu Stade de Reims:
    odchází Andrew Gravillon, přichází Mitchell van Bergen.

87
    Obrovskou šanci nevyužil Ado Onaiwu. Přihrávku mu skvěle poslal Veljko Birmančević, japonský hráč mohl tak nikým neobklopen střílet z hranice vápna, jeho přízemní střela ale branku minula.

85
    Ani další brejk domácím nevyšel, stále se tak musí bát o výsledek.

85
    Po nepřesné rozehrávce Dupeho se hosté vrací k míči. Budou vhazovat na útočné polovině.

83
    Na hře obou týmů není poznat, že Toulouse hraje přesilovku. Početní výhodu se jim nedaří využít v žádném útoku. Další akce končí střelou Birmančeviće vysoko nad branku.