Vyškov – Pov. Bystrica 5:9 (kon.) | Chomutov – MOSTEČTÍ LVI 9:4 (kon.) | Příbram – Tábor 0:0 (18:00)
Kopřivnice – Havířov 2:4 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:2 (po pr.)
konec
HC ISMM Kopřivnice
2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
AZ Havířov
Úterý 13.09.2022, 18:00Přípravné zápasy
Partner:
     
    V nakonec celkem gólově obsáhlém zápase vítězí Havířov poměrem 4:2. O havířovské góly se postarali dvakrát Dominik Pawliczek,Jakub Apolenář a Jiří Tvrdý. za Kopřivnici skóroval Patrik Gola a Matěj Mach. (20:11:48)
     
    Konec zápasu.
     
    59:40
    Havířov právě vstřelil branku!
    Po vyhození z obranné třetiny uklízí puk do prázdné brány TVRDÝ.
     
    59:32
    Hosté vyhazují z obranného pásma.
     
    58:49
    Domácí v útočném pásmu se šesti bruslaři.
     
    58:09
    Hosté získali vhazování v útočném pásmu.
     
    58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.
     
    57:23
    Šimon Pavlík prošel s pukem do útočného pásma.
     
    56:10
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    První využitá přesilovka zápasu, o gól se postaral MATĚJ MACH.
     
    55:35
    Hosté po vyhraném vhazování vyhodili puk až za Kubáňovu branku.
     
    55:33
    Vyloučení v týmu AZ Havířov:
    Dudáš – 2 min., faul loktem.
     
    55:00
    Po Hosté se po vyhraném vhazování drží v útočném pásmu.
     
    54:35
    Ofsajd zastavuje akci hostů.
     
    53:59
    Hosté v plném počtu.
     
    53:40
    hosté podruhé za sebou vyhazují puk přes celé kluziště.
     
    52:57
    Domácí kombinují v útočném pásmu, zatím ale bez střely.
     
    52:18
    Domácí se rozestavili v útočném pásmu.
     
    51:59
    Vyloučení v týmu AZ Havířov:
    Bílek – 2 min., nedovolené bránění.
     
    51:15
    Havířov právě vstřelil branku!
    Další ryhclá protiakce, tentokrát do pravého horního růžku zakončoval APOLENÁŘ. Asistence: Zdeněk.

    Bořek Vajda

    Branky a nahrávky: 37. Gola (Pargáč), 57. Mach – 10. Pawliczek (Kofroň, Havlík), 13. Pawliczek (Kofroň), 52. Apolenář (Zdeněk), 60. Tvrdý


    HC ISMM Kopřivnice: Kubáň (Baldík) – Ficek, Bail, Bartošák, Hlaváč, Petrek, Marek – Mach, Pindel, velecký, Kleniar, Pargač, Häring, Brodek, Suchý, Sluštík, Pvlík, Indrst, Gola
    AZ Havířov: Šindelka (Šembera) – Kunc, Mrowiec, Dudáš, Kuboš, Homola, Havlík, Bílek – Tvrdý, Čmiel, Spratek, Mrva, Zdeněk, Apolenář, Kofroň, Stuchlík, Pawliczek, Krupa, Middelton, Pastor