MŠK Púchov – Skalica 1:4 (kon.) | Trnava – Vlci Žilina 3:6 (kon.) | Humenné – Martin 3:0 (kon.)
Levice – Topoľčany 1:0 (kon.)
HK Gladiators Trnava
3:6 (0:2, 2:0, 1:4)
DOXXbet Vlci Žilina
sk Úterý 13.09.2022, 17:30 • Zimný štadión Trnava • Slovenský pohár • Skupina A

Máme tu koniec stretnutia, ktorý možno označiť ako atraktívny. Videli sme zaujímavé zvraty a množstvo gólov. Žilinčania si to najlepšie schovávali na záverečnú časť, kde sa im podarilo vsietiť hneď štyri góly. Žilina zdolala Trnavu v pomere 6:3. Odo mňa to je na dnes všetko. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (19:39:26)

59:10
    Hollý si na svoje konto pripíše úspešný zákrok po tom, čo zachytil strelecký pokus smerujúci z veľkého uhlu.

58:00
    Do konca stretnutia ostávajú dve minúty.

57:41
    Tempo hry sa nám po deviatom góle upokojilo. Ani jeden z tímov nejaví väčšiu chuť smerom dopredu. Zápas je už viac-menej rozhodnutý.
    56:17 Matej MACEK - 3:6

56:17
    Vlci Žilina dali gól!
    Zdá sa, že je rozhodnuté. Bruno Mráz posunul puk na modrú čiaru, kde sa nachádzal Sabestián Hudec. Ten si pred bránkou všimol korčuľujúceho MATEJA MACKA, ktorému poslal puk. Jeho backhandové zakončenie smerovalo do pravého horného rohu bránky. Stav stretnutia je 3:6! Asistencie: Sebastián Hudec, Bruno Mráz.

55:23
    Trnava vrhá všetky sily do útoku, do ktorého sa veľmi intenzívne zapája aj domáca defenzíva.

54:44
    Puk majú pevne pod kontrolou Žilinčania, ktorí sú v posledných minútach pri chuti.
    53:49 Bruno MRÁZ - 3:5

53:49
    Patrik Koyš založil rýchly protiútok. Potiahol puk až do útočného pásme, kde následnou prihrávkou našiel pred bránou BRUNA MRÁZA. Ten strelou z prvej rozvlnil sieť. Stav stretnutia je 3:5! Asistencia: Patrik Koyš.

52:21
    Trnavčania sa snažia prebrať iniciatívu a niečo vymyslieť v útočnej tretiny. V týchto chvíľach funguje defenzíva Žiliny výborne a svojmu súperovi ponúkajú len minimum voľného priestoru.
    50:50 Jakub URAM - 3:4

50:50
    Žilinčania si vytvorili veľký tlak, po ktorom nevedela domáca defenzíva, kde jej hlava stojí. JAKUB URAM si najskôr vymenil puk s Jánom Nahálkom a neskôr presne zakončil do ľavej časti bránky. Stav stretnutia je 3:4! Asistencie: Ján Nahálka, Petr Šidlík.

49:22
    Domáci hráč nahodil puk do útočnej tretiny, ale ako prvý bol pri ňom súper. Žilinčania zakladajú rýchly protiútok.

48:25
    Hra sa odohráva v strednom pásme, kde sa oba celky prezentovali množstvom nepresností.

47:22
    Žilinčania po vyrovnávajúcom góle ožili a sú oveľa viac nebezpeční. Nechajme sa prekvapiť, či sa dočkáme zvratu.
    46:41 Ján NAHÁLKA - 3:3

Róbert Gašpárek

Branky a nahrávky: 24. Miklík, 37. Kukumberg (Maarnela), 44. Miklík (Schmidt, Kukumberg) – 2. Uram, 6. Mráz (Lopušan), 47. Nahálka (Halama), 51. Uram (Nahálka, Šidlík), 54. Mráz (Koyš), 57. Macek (Hudec, Mráz)

HK Gladiators Trnava: Hollý (Nagy) – Bulák, Korím, Schmidt, Maarnela, Kocúr, Ejem, Kliment – Jurák, Holovič, Dvonč – Antonov, Kukumberg, Miklík – Bodnár, Tóth, Miščík – Litavec, Samadov, Urban
    Trenér: Martin Baran

DOXXbet Vlci Žilina: Romančík (Kubiridžák) – Nahálka, Šidlík, Pišoja, Růžička, Pacalaj, Hudec, Hajas – Rehák, Hovorka, Tibenský – Macek, Mráz, Koyš – Lopušan, Halama, Uram – Benko
    Trenér: Jarrod Sklade

Rozhodčí: Výleta, Goga – Vysňý, Jedlička