AC Milán – Dinamo Záhřeb 3:1 (kon.) | Šachtar – Celtic 1:1 (kon.) | Kodaň – Sevilla 0:0 (kon.)
Juventus – Benfica 1:2 (kon.) | Maccabi Haifa – PSG 1:3 (kon.) | Rangers – Neapol 0:3 (kon.)
Chelsea – Salzburg 1:1 (kon.) | Real Madrid – RB Lipsko 2:0 (kon.) | Manchester City – Dortmund 2:1 (kon.)
AC Milán
3:1 (1:0)
GNK Dinamo Záhřeb
Středa 14.09.2022, 18:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Liga mistrů • Skupina E

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:9. (20:40:08)

AC Milán dovedl utkání do vítězného konce! V prvním poločase skóroval v poslední minutě (bez nastavení) z penalty, v tom druhém hned v první minutě ze hry. Pak se sice podařilo Oršićovi snížit, ale to bylo ze strany Dinama všechno. Pobega přidal v 77. minutě ještě pojistku na 3:1 a s tímto výsledkem už se až do konce nic nezměnilo. AC se posunuje na první místo ve skupině, kde má již čtyři body. Dinamo je se třemi body druhé. Ještě se ale neodehrál druhý zápas této skupiny ve druhém kole skupinové fáze, a to zápas Chelsea – Salcburk.

90+3

90+2
    Calabria už je po faulu Marina ošetřen a je zpátky na nohou. Hraje se dále, ale už asi jen na posledních pár chvilek.

90+1
    Žlutá karta pro tým GNK Dinamo Záhřeb (Antonio Marin).

90
    Nastavovat se budou ještě tři minutky nad rámec základní hrací doby.

88
    Davide Calabria poslal do vápna centr, kterým se snažil najít Leaa. Centr byl ale odvrácen a nepřišlo tak žádné ohrožení branky.

87
    Nyní byl Leao nejdříve přišlápnut, a pak rovnou poslán k zemi. Sudí to ale nevyhodnotil jako faul, za který by měl udělit žlutou kartu.

86
    Leao odcentroval z levé strany na svého spoluhráče, který míč odhlavičkoval. Jenže v době centru byl v ofsajdu a tak sudí rychle akci zastavil.

85
    Nyní už to vypadá, jako by se utkání spíše dohrávalo. Dinamo už nenapadá, AC neútočí a spíš si s míčem hraje na své polovině.

84
    Střídání v týmu GNK Dinamo Záhřeb:
    ze hřiště odchází Mislav Oršić, přichází Antonio Marin.

83
    ze hřiště odchází Bruno Petković, přichází Martin Baturina.

82
    Dest zkoušel vypálit z dálky. Jeho střela ale šla nakonec mimo. Nechtěně pak při rozmáchnutí rukama uhodil do hrudi Livakoviće, který mu to rychle oplatil. Sudí si pak ještě Desta zavolal k sobě a domlouval mu-.

81
    Značně obměněná sestava AC se snaží také předvést. Vždyť na hřišti je už pět nových hráčů. Nyní jim ale útok moc nevyšel, zastavil ho ofsajd.

80
    Do konce řádné hrací doby zbývá deset minut a vypadá to, že je rozhodnuto. Navíc AC v ničem nepolevuje, stále je aktivnější a kombinuje kolem vápna soupeře.

79
    Střídání v týmu AC Milán:
    ze hřiště odchází Brahim Díaz, přichází Sergiño Dest.

78
    ze hřiště odchází Stefan Ristovski, přichází Josip Drmic.

78
    ze hřiště odchází Alexis Saelemaekers, přichází Junior Messias,
    ze hřiště odchází Ismaël Binnásir, přichází Rade Krunić.
    77. Tommaso POBEGA - 3:1

Jiří Polášek

Branky: 45. Giroud (pen.), 47. Saelemaekers (Leão), 77. Pobega (T. Hernández) – 56. Oršić (Petković)

Karty:   52. Stefano Pioli (ACM) – 75. Oršić (ZAG), 90+1. Marin (ZAG)

Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:9.
    AC Milán: Maignan – Calabria (C), Kalulu, Tomori, T. Hernández – Tonali (67. Pobega), Binnásir (78. Krunić) – Saelemaekers (78. Messias), B. Díaz (79. Dest), Leão – Giroud (68. De Ketelaere).
    Náhradníci: Jungdal, Mirante – Ballo-Touré, Gabbia, Kjaer.

Trenér: S. Pioli

GNK Dinamo Záhřeb: Livaković – Moharrami (63. Špikić), Ristovski (78. Drmic), J. Šutalo, Perić, Ljubicic – Ademi (C), Mišić, Ivanušec – Oršić (84. Marin), Petković (83. Baturina).
    Náhradníci: Zagorac – Bočkaj, Bulat, Dilaver, Emreli, Lauritsen, Štefulj, Théophile-Catherine.

Trenér: A. Čačič