Žižkov – Teplice 1:2 (po pr.) | Velvary – Pardubice 1:0 (kon.) | Přepeře – Táborsko 0:1 (po pr.)
Rokycany – Liberec 1:5 (kon.) | Motorlet – Jablonec 0:4 (kon.) | Start Brno – Zlín 0:3 (kon.)
Rosice – Brno 0:4 (kon.) | Frýdek-Místek – Opava 2:0 (kon.) | Libčany – Dukla Praha 1:3 (kon.)
Zápy – Chrudim 2:1 (kon.) | Ústí n/O – Chlumec n/C 0:1 (kon.) | Soběslav – Přeštice 3:1 (kon.)
Domažlice – Aritma 4:1 (kon.) | Tasovice – Prostějov 2:2 (2:3 po pen.) | Hlučín – Líšeň 2:0 (kon.)
Všechovice – Vyškov 2:9 (kon.)
FC Rokycany
1:5 (1:3)
FC Slovan Liberec
Středa 14.09.2022, 16:30MOL Cup • 2. kolo

Dle informací z rokycanské tribuny navštívilo dnešní zápas rekordních 1400 diváků. (18:23:15)

Divizní Rokycany inkasovaly ve druhé půli ještě dvě branky a prohrály s ligovým soupeřem nakonec 1:5. Domácí tým bojoval celý zápas a nevzdal se ani ve druhé půli, kdy byl opět blízko vstřelené brance. Liberec nebyl po změně čas tak efektivní, když si vypracoval řadu šancí, v koncovce byl však nepřesný, nebo narazil na zeď v podobě Dana Houdka. Ten vychytal hned dvakrát Jana Matouška ve stoprocentní šanci.

90+1

90
    Rozhodčí Nehasil utkání neprotahoval a ukončil duel hned po uplynutí devadesáté minuty.
    89. RABUŠIC - 1:5

89
    Liberec právě vstřelil branku! Pátý gól skončil v síti Rokycan! MICHAL RABUŠIC si našel v malém vápně centr z levé strany, který hlavou zakončil mimo dosah Dana Houdka.

88
    Rokycanští diváci se ještě probudili v závěru a pořádně povzbudili své svěřence.

87
    Liberec ve druhém poločase provází nepřesnost v předfinální fázi. Další slibnou akci hostů znovu překazila špatná koncová přihrávka.

86
    Filip Stejskal na pravé straně srazil protihráče a dostal žlutou kartu.

85
    Obrovský závar ve vápně Liberce nakonec brankou nekončí! Míč se po několika odrazech dostal do malého vápna, kde střelu ze skrumáže skvěle chytil Jan Stejskal. K další dorážce se už domácí hráči, i přes urputnou snahu, nedostali.

83
    Jan Matoušek prošel snadno středem pole a následně celá akce vyústila v pas na Michaela Rabušice, který na zadní tyči těsně nedosáhl na balon.
    81. Houdek skvěle vychytal Matouška.

81
    A znovu minisouboj Jana Matouška s Danem Houdkem dopadl vítězně pro gólmana Rokycan! Ten opět situaci výborně ustál a výborným reflexním zákrokem vychytal libereckého hráče.

80
    Střídání v týmu FC Rokycany:
    ze hřiště odchází Procházka, přichází Pražský.

78
    Výborný zákrok si připsal brankář Dan Houdek! Liberec vyrazil do rychlého brejku a Jan Matoušek se řítil zcela sám na rokycanského brankáře. Ten vyběhl a nepříliš dobře umístěnou střelu libereckého útočníka chytil do svých rukavic.

77
    Teď ale předvedli hosté pěknou akci, které chybělo jen lepší zakončení. Kozákovi netrefil míč z malého vápna vůbec ideálně, balon se pomalu došoural k Houdkovi.

76
    Liberec se už příliš nikam nežene v posledních chvílích a hraje to, co potřebuje.

74
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec:
    ze hřiště odchází Talovierov, přichází Matoušek.

Dominik Rejthar

Branky: 41. Glazer – 5. Gebre Selassie, 16. Gebre Selassie, 35. Fukala, 51. Varfolomejev, 89. Rabušic

Karty:   54. Kroc (ROK), 86. F. Stejskal (ROK) – 48. Pourzitidis (LIB)

FC Rokycany: Houdek – Zajíček, Matas, Hereit, Glazer, Černý (60. Titl), Lehký, Nový (46. Laubr), Holek, Kroc (60. Janota), Procházka (80. Pražský).
    Náhradníci: Wolhmuth – Čeliš, Laubr, F. Stejskal, Janora, Pražský, Titl.

FC Slovan Liberec: J. Stejskal – Gebre Selassie (46. Varfolomejev) , Plechatý (46. Prepsl), Talovjerov, Pourzitidis, Fukala, Mara (60. Polyák), Višinský (60. Rabušic), Mészáros, Rondić, Kozák.
    Náhradníci: Vliegen – Varfolomejev, Rabušic, Matoušek, Preisler, Polyák, Prebsl,

Rozhodčí: Nehasil – Hrabovský, Špindlerová