Žižkov – Teplice 1:2 (po pr.) | Velvary – Pardubice 1:0 (kon.) | Přepeře – Táborsko 0:1 (po pr.)
Rokycany – Liberec 1:5 (kon.) | Motorlet – Jablonec 0:4 (kon.) | Start Brno – Zlín 0:3 (kon.)
Rosice – Brno 0:4 (kon.) | Frýdek-Místek – Opava 2:0 (kon.) | Libčany – Dukla Praha 1:3 (kon.)
Zápy – Chrudim 2:1 (kon.) | Ústí n/O – Chlumec n/C 0:1 (kon.) | Soběslav – Přeštice 3:1 (kon.)
Domažlice – Aritma 4:1 (kon.) | Tasovice – Prostějov 2:2 (2:3 po pen.) | Hlučín – Líšeň 2:0 (kon.)
Všechovice – Vyškov 2:9 (kon.)
FK Frýdek-Místek
2:0 (0:0)
Slezský FC Opava
Středa 14.09.2022, 16:30 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • MOL Cup • 2. kolo

Je konec! Frýdek-Místek postupujeme do 3. kola MOL Cupu po vítězství 2:0 nad druholigovou Opavou!
    Ve 23. minutě měl Massaniec první obrovskou šanci utkání, ale jeho hlavička po centru Konečného skončila přímo v náručí Číže. Ve 34. minutě měla Opava velkou příležitost, ale Gergela fantasticky vychytal Kramáře. Před přestávkou hosté získali penaltu, kterou si vzal na starost Kopečný, ale jeho dloubák letěl nad bránu Válcoven.
    Do druhé části zápasu vlétli domácí fantasticky, jelikož skóre utkání otevřel Tomáš Hykel.V 55. minutě mohl zvýšit náskok Blejchař, ale jeho pokus byl sražen. V 72. minutě mohl srovnat Kramář, ale v dobré pozici minul. Následně se v 74. minutě dostal Kadlec opět do zakončení, ale znovu minul bránu. V 77. minutě poslal Lipinu do dvoubrankového vedení Marián Kovařík, který přeloboval brankáře Číže. Konec zápasu si už Lipina pohlídala a postarala se o senzaci. (18:29:06)

90+5

90+5
    Po centru z volného kopu se hostující hráč dostal ke hlavičce, ale ta letěla pouze nad bránu Gergely.

90+4
    Po chvíli se Patrik Rubý dopustil faulu na Jana Kadlece a rovněž uviděl žlutou kartu.

90+3
    Marián Kovařík uviděl za nesportovní chování kartu žluté barvy.

90+3
    A další míč ze strany chytá do svých zlatých rukou Michael Gergela! Obrovskou zásluhu na tomto výsledku má právě domácí brankář.

90+3
    Nevřela přerušil možný útok hostů taktickým faulem ve středu hrací plochy.

90+2
    Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
    ze hřiště odchází Burgo, přichází Maléř.

90+1
    Tomáš Kirschner mohl definitivně rozhodnout, ale jeho výborná střela z dálky skončila na ještě lepším zákroku Číže, po kterém se míč odrazil od břevna na rohový kop!

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Adam Gorčica se ocitl v celkem dobré příležitosti, ale jeho střela zpoza vápna letěla pouze do boční sítě frýdeckomístecké svatyně!

89
    Hostům se nedaří vytvořit tlak ke konci zápasu a defenzíva Frýdku-Místku je dnes naprosto excelentní společně s fantastickým gólmanem Gergelou.

88
    Dominik Konečný vyvezl míč po nepřesném centru slezského mužstva, ale jeho přihrávka na Rubého byla příliš dlouhá a skončila jen v zámezí.

87
    ze hřiště odchází Hykel, přichází Zupko.

86
    Tomáš Rataj dal nohu příliš vysoko a zasáhl protihráče. Sudí opět vytáhl žlutou kartu.

85
    Opava se nyní ocitla v úzkých ve svém vlastním vápně, ale nakonec se ji podařila odkopnout míč. Daleko to ovšem nevedlo a Lipina má k dispozici autové vhazování.

84
    Střídání v týmu SFC Opava:
    ze hřiště odchází Kramář, přichází Janjuš,
    ze hřiště odchází Šigut, přichází Gorčica.

83
    David Macháček v souboji zasáhl loktem Kovaříka a uviděl žlutou kartu.

Michal Raška

Branky: 48. Hykel, 77. Kovařík

Karty:   13. Hykel (FRM), 26. Blejchař (FRM), 60. Burgo (FRM), 74. Velner (FRM), 90+3. Kovařík (FRM), 90+4. Rubý (FRM) – 83. Macháček (OPA), 86. Rataj (OPA)

Neproměněná penalta: 45. Kopečný (OPA), mimo

FK Frýdek-Místek: Gergela – Burgo (90+2. Maléř), Blejchař, Massaniec, Nevřela – Velner (K), Rubý, Hykel (87. Zupko) – Konečný, Kovařík, Kostka (81. Kirschner)
    Náhradníci: Prokel – Dadak, Kirschner, Kohut, Maléř, Zupko

Trenér: Robert Pištěk

Slezský FC Opava: Číž – Kadlec, Helebrand, Janoščín (K), Haitl (69. Dostál) – Rychlý, Ščudla (46. Macháček) – Kramář (84. Janjuš), Kopečný, Šigut (84. Gorčica) – Yunis (46. Rataj)
    Náhradníci: Lasák – Dostál, Rataj, Gorčica, Macháček, Latoň, Janjuš

Trenér: Roman West

Rozhodčí: Zaoral – Bureš, Mikeska