Vyškov – Prostějov 4:1 (kon.) | Chrudim – Karviná 5:1 (kon.) | Příbram – Třinec 3:1 (kon.)
FK Příbram
3:1 (2:0)
FK Třinec
Sobota 17.09.2022, 16:30 • Na Litavce, Příbram • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 9. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek soboty. (18:25:56)

Ne, dnes to Třinec nezvládne a ze zápasu odejde bez bodu. Naopak Příbram se raduje. Sedmý mistrovský zápas po sobě, co ze zápasu neodchází bodově naprázdno, zároveň je to druhá výhra v řadě. Jediným negativem pro domácí je červená karta pro Musila.

90+4

90+4
    Třinci se rozběhla poslední minuta, ve které mohou ještě něco se zápasem udělat, aby odjížděl alespoň s bodem.

90+3
    Střídání v týmu FK Viagem Příbram:
    ze hřiště odchází Vít Novotný, přichází Emmanuel Anih.

90+2
    Na trávníku zůstává po rohu ležet brankář Melichar. Sudí ho běží zkontrolovat, ale už teď to vypadá, že ošetření nebude potřeba. Brankář si začíná sám stoupat.

90+1
    Třinec pokračuje v útoku. Teď získal roh.

90
    Druhá polovina se prodlouží ještě o čtyři nastavené minuty.

90
    ze hřiště odchází Marcel Čermák, přichází Jan Vokřínek.

90
    Zakončení mířilo do pravého horního rožku, ale střela šla vedle.

89
    Třinec nyní získal standardní situaci z podobného místa, jako měli příbramští v prvním poločase, a ze kterého otevřeli gólový účet zápasu.

88
    Kania se snažil ve vápně získat balon, ale obránce byl úspěšnější a odvrátil nebezpečný zakopnutím míče do autu.

87
    Příbram rozehraje kousek vlastní polovinou. Třinec je i tak poměrně vysunutý a bude se ještě snažit o rychlé branky.

86
    Nebezpečná střela z kopaček Matěje Hýbla jen prolétla okolo pravé šibenice.

84
    Samiec si zpracoval míč rukou. Příbramští se ihned ozvali a budou rozehrávat z poloviny soupeře.

83
    Střídání v týmu FK Třinec:
    ze hřiště odchází Martin Foltyn, přichází Vojtěch Brak.

82
    Na hřišti ještě probíhá ošetření jednoho z třineckých hráčů. Čas, který se nehraje se určitě projeví v nastavení.

81
    Zakončení, které musel Melichar likvidovat. Následná dorážka pak letěla nad branku. Pro příbramské to teď dopadlo dobře.

79
    Lukáš Kania, ač se snažil ze všech sil, míč už ve hřišti nedostihl. Brankář Melichar bude odkopávat.