Motorlet – Hostouň 3:1 (kon.) | Zbuzany – Admira Praha 0:2 (kon.) | Č. Budějovice B – Vltavín 0:2 (kon.)
Králův Dvůr – Písek 3:2 (kon.) | Přeštice – Sokolov 0:2 (kon.) | Karlovy Vary – Dukla B 3:0 (kon.)
FK Králův Dvůr
3:2 (0:1)
FC Písek
Sobota 17.09.2022, 10:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga (A) • 7. kolo

Je konec! Domácí Králův Dvůr po změně stran otočil duel s Pískem a slaví vítězství 3:2. V první půli poslal hosty do vedení Kalousek. Za domácí srovnal deset minut po pauze Kabele. Na jeho zásah o deset minut později navázal z penalty Kraus. V 76. minutě přidal pojistku Bláha. Za hosty sice snížil Vlček, ale další branku už Písek nepřidal. (12:25:11)

90+4

90+3
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr:
    ze hřiště odchází Jelínek, přichází Sabou.

90+2
    ze hřiště odchází Kabele, přichází Jelínek.

90+1
    Domácí brankář nyní rozhodně nespěchal s rozehrávkou, což hosté reklamovali. Sudí kartu nevytáhl.

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Zpoza velkého vápna se do odraženého míče opřel Dvořák, nicméně jeho pokus zablokoval hned první soupeř.

88
    Žlutá karta pro tým FK Králův Dvůr (Osvald).

87
    Na pravé straně se kolem soupeře probil domácí Beňo, nicméně jeho pobídka skončila na bloku prvního obránce.

86
    Domácí brankář má v závěru utkání plno práce. Centr z pravé strany schoval do rukavic.

84
    Písek trpělivou kombinací vybojoval další rohový kop. Centrovaný míč ale skončil v rukavicích brankáře.

83
    Hned po další akci mohlo být vyrovnáno! Na centr z levé strany si naběhl Běloušek, ale z voleje trefil obránce.
    81. Jiří VLČEK - 3:2

81
    Písek právě vstřelil branku! Hostující Písek ještě dokázal snížit! Po centru z pravé strany domácí brankář sice hlavičku vyrazil, ale JIŘÍ VLČEK neobsazen zakončil do odkryté branky!

80
    Písek se usadil na polovině soupeře a postupně kombinuje kolem šestnáctky.

79
    Dvořák dostal přihrávku do blízkosti velkého vápna, jenže se nedokázal obratně otočit a už se nedostal do zakončení.

78
    Králův Dvůr je aktivní i po vstřelení třetí branky. Ani další pobídka za obranu ale nenašla spoluhráče.
    76. Václav BLÁHA - 3:1

76
    Králův Dvůr právě vstřelil branku! Domácí celek se dokázal prosadit i potřetí a prakticky rozhoduje o svém triumfu! Po závaru ve vápně hostující gólman sice první ránu vyrazil, ale dorážející VÁCLAV BLÁHA míč dostal za čáru!