Bologna – Empoli 0:1 (kon.) | Spezia – Sampdoria 2:1 (kon.) | Turín – Sassuolo 0:1 (kon.)
Turín FC
0:1 (0:0)
US Sassuolo Calcio
Sobota 17.09.2022, 20:45 • Stadio Olimpico (Turín) • Italská Serie A • 7. kolo

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 2:2.
    Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:7. (22:47:04)

V takticky svázaném poločase toho k vidění moc nebylo. Vyzdvihnout můžu akorát dvě situace. Ve 37. minutě se po Vlašićově ráně do tyče trefil Lazaro, jeho gólu ale předcházel spoluhráčův ofsajd. O chvíli později na druhé straně skvěle zasáhl Vanja Milinković-Savić, když po rohovém kopu udržel míč na brankové čáře.

Ani druhá půle toho příliš nenabídla. Střel bylo pramálo a šancí jakbysmet. K lepším výkonům nepomohla ani četná střídání. Když už se týmy začínaly smiřovat s remízou, přilétl do turínského vápna centr, na který si naběhl Augustin Álvarez a hlavou zápas rozhodl.
    Sassuolo porazilo Turín gólem z poslední minuty

90+3
    90+3. Agustín ÁLVAREZ - 0:1

90+3
    Sassuolo právě vstřelilo branku!
    A ještě veselejší to je, když jsou ty body z venkovního hřiště tři! Hosté umně utekli z kouta, Rogério z levé strany odcentroval k penaltě, AGUSTÍN ÁLVAREZ tam předčil Buongiorna a odhlavičkoval míč mimo dosah brankáře. Zápas tak na samém konci dostal překvapivé rozuzlení a turínským fotbalistům se po něm bude hodně špatně usínat.

90+2
    V pokračující akci kdosi z domácích uvízl v ofsajdu. A gólman Consigli s odkopem vůbec nespěchá. Každý bod z cizího hřiště se počítá.

90+1
    Strhnout zápas na stranu Turína měl v úmyslu Karol Linetty. Jeho ránu zablokoval Kaan Ayhan.

90
    Před námi jsou poslední 3 minuty.

89
    Z nového útoku vytěžilo Sassuolo roh. Laurienteho prudký centr pravačkou se točil přímo na bránu, odkud ho vyboxoval Vanja Milinković-Savić.

88
    Agustín Álvarez si nějakých dvacet metrů od branky udělal prostor ke střele, kterou mírně rozhozený poslal nad břevno.

87
    Antonio Sanabria ubránil Laurienteho, hosté ale budou vhazovat.

86
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio:
    ze hřiště odchází Andrea Pinamonti, přichází Agustín Álvarez.

84
    Žlutá karta pro tým Turín FC (Karol Linetty).

Domácí středopolař sestřelil Kristiana Thorstvedta. Tohle vypadalo ošklivě!

82
    Tak ne, Turín to nepustil. Houf hráčů byl až příliš velký na to, aby se někomu povedlo propasírovat míč do branky.

81
    I deset minut před koncem zůstává skóre bezbrankové, a tohle už přestává být sranda. Změnit to může standardka Sassuola od autové čáry.

79
    S problémy, nadvakrát, ale přece. Vanja Milinković-Savić zneškodnil Lauriente bombu sestrojenou z přímého volného kopu.

78
    Je to tady! Střídání v týmu Turín FC:
    ze hřiště odchází Koffi Djidji, přichází David Zima.

Jak si povede někdejší hráč Slavie?

77
    Singův oblouček Nikola Vlašič ve vápně nezpracoval ideálně a v krkolomné pozici už mu nezbylo nic jiného, než míč ledabyle vrátit před branku. Ale tam se v tu chvíli žádný z jeho spoluhráčů nenacházel.