Hranice – Lovosice 32:34 (kon.) | Strakonice – Královo Pole 26:26 (kon.) | Tatran Prešov – Frýdek-M. 26:27 (kon.)
Zubří – Kopřivnice 39:25 (kon.) | SHC Maloměřice – Karviná 21:31 (kon.) | Plzeň – Nové Veselí 33:25 (kon.)
Jičín – Dukla 0:0 (odl.)
TJ Cement Hranice
32:34 (20:13)
HK FCC Město Lovosice
Středa 21.09.2022, 17:00 • SH Žáčkova, Hranice • Chance Extraliga mužů • 4. kolo

TJ Cement Hranice – Lovci Lovosice 32:34 (20:13)
    Nejvíce branek: Magrla 8/5, Polášek 7, Dolák 4 – Trkovský 10/2, Bogdanić 7/2, Hniďák 6. Rozhodčí: Přemysl Fukala, Radek Mohyla. Sedmimetrové hody: 7/6 – 4/4. Vyloučení: 3:5. (18:41:01)

Je za námi duel, který nezaujatého fanouška musel bavit! Po první půli domácí vedli o sedm branek a zdálo se, že zápas směřuje k jejich poměrně poklidnému vítězství. Jenže opak byl pravdou. Cementáři začali kupit hromadu chyb, které Lovci perfektním způsobem trestali. Lovosickým se tak v závěru duel podařilo otočit ve svůj prospěch a z Hranic si vezou výhru 34:32.

Konec zápasu. (32:34)
    60
    Chotěbořský definitivně rozhoduje o výhře Lovosic! (32:34)

60
    Šestnáct sekund před koncem ještě budeme svědky oddechového času, po něm se míče zhostí Lovci. (32:33)
    60
    Půl minuty před koncem ještě Matěj Andrš vykřesal jiskřičku naděje pro Hranice. (32:33)
    59
    Trkovský posílá svůj tým do dvoubrankového vedení! (31:33)

59
    Sedmička pro Lovosice. Hodně důležitý moment zápasu. (31:32)

59
    Domácí znovu při svém útoku faulují! Hranice v posledních minutách kupí jednu chybu za druhou. (31:32)
    58
    Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Tim Jenko Bogdanić). (31:32)

58
    Útočný faul hráčů v modrobílém, z následujícího kontru se Lovci znovu dostávají do vedení. (31:31)
    57
    Hranice se nevzdávají, z levé spojky srovnává ranou na zadní tyč Polášek. (31:31)
    56
    Teď už si však domácí obrana s Pavlem Horákem neporadila a Lovosice jdou po hodně dlouhé době do vedení. (30:31)

56
    Lovci dokonce mohli jít do vedení, naštěstí pro Cement se ale domácím podařilo přečíst přihrávku hostů a protiútoku zabránit. (30:30)