Hranice – Lovosice 32:34 (kon.) | Strakonice – Královo Pole 26:26 (kon.) | Tatran Prešov – Frýdek-M. 26:27 (kon.)
Zubří – Kopřivnice 39:25 (kon.) | SHC Maloměřice – Karviná 21:31 (kon.) | Plzeň – Nové Veselí 33:25 (kon.)
Jičín – Dukla 0:0 (odl.)
Talent tým Plzeňského kraje
33:25 (15:14)
TJ Sokol Nové Veselí
Středa 21.09.2022, 18:30 • Sportovní hala 1, Plzeň • Chance Extraliga mužů • 4. kolo

Talent tým Plzeňského kraje – TJ Sokol Nové Veselí 33:25 (15:14)
    Nejvíce branek: Douda 7/3, Režnický 5, Kosteski 4, Škvařil 4 – Tomášek 5, Flajsar 4, Štěpán 4, Bendicsek 4. Rozhodčí: Pražák, Šulc. Sedmimetrové hody: 3/3 – 1/0. Vyloučení: 0:3. (19:41:57)

Házenkáři Plzně zůstávají i po 4. kole extraligy stoprocentní, předposlední Nové Veselí nedokázalo na západě Čech navázat na loňskou překvapivou výhru a podlehlo o osm branek.
    Dlouho vyrovnaný zápas rozhodla skvělá plzeňská pasáž uprostřed druhého poločasu, kdy za stavu 21:20 nasázeli domácí šest branek a v závěru zápasu si favorit do otevřené obrany soupeře vylepšoval pozici nejlepšího útoku v soutěži.

Konec zápasu. (33:25)
    60
    Další gól do rozhozené obrany přidává 19 vteřin před koncem Říha. (33:25)
    60
    Z nájezdu se poprvé zapisuje mezi střelce domácí Beneš. (32:25)
    59
    Režnický v pádu z pravé spojky zavěsil do vzdálenější šibenice. (31:25)
    59
    Bleskový průnik završil přesně z levé spojky Ákos Bendicsek. (30:25)
    58
    Jubilejní 30. gól Plzně dává ze sedmimetrového hodu Douda. (30:24)

58
    Říha prostrčil Režnickému, který přes obránce pálí jen do nohou novoveselského brankáře. Byl ovšem faulovaný. (29:24)

57
    Herajt likviduje rozštěpem další Tomáškovu tvrdou ránu. (29:24)
    56
    Drama se zřejmě konat nebude, individuální průnik zakončil v přesilovce Říha. (29:24)
    55
    V oslabení vypustil přesnou ukrytou střelu k tyči Melichar. (28:24)
    55
    Proměněnou sedmičkou uklidňuje Plzeň nejlepší střelec první půle Douda. (28:23)

55
    Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Ákos Bendicsek). (27:23)

54
    Stehlík v pádu zakončuje jen do nohou Víta Schamse. (27:23)
    53
    Brankář hostů Vít Schams trefuje přes celé hřiště prázdnou bránu Plzně! (27:23)
    52
    Pěknou rychlou souhru hostů zakončuje po Bendicsekově přihrávce přesně Gregorovič. (27:22)
    51
    Po devíti minutách konečně gól Nového Veselí, ze samostatného úniku ho po přihrávce brankáře Schamse dává Štěpán. (27:21)