Ústí n/L – Děčín 2:1 (kon.) | Chomutov – Klatovy 6:2 (kon.) | Letňany – Vrchlabí 6:2 (kon.)
Benátky n/J – Hronov 2:1 (po pr.) | Jablonec n/N – Řisuty 5:2 (kon.) | Písek – Příbram 1:5 (kon.)
Mostečtí Lvi – Cheb 3:0 (kon.) | Tábor – Kobra 6:3 (kon.)
Piráti Chomutov
6:2 (2:1, 1:1, 3:0)
HC Klatovy
Středa 21.09.2022, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • 2. liga skupina Západ • 1. kolo

Po třetinách 2:1, 1:1 a 3:0 vítězí v utkání domácí Piráti Chomutov. Hosté ale předvedli velmi dobrý výkon, převážně v prvních dvou třetinách a nemají se tak určitě za co stydět. (19:39:44)

59:46
    I hosté se na konci utkání dostali do zakončení, ale třetí branku nepřidávají.

59:14
    Zajíček se snažil přidat sedmou branku, ale Kolář byl proti.

58:30
    Chlouba z velkého úhlu nezametl kotouč do brány.

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:08
    Kostourek z bezprostřední blízkosti na několik pokusů nepřekonal Koláře.

56:48
    O osudu utkání je zřejmě rozhodnuto.
    55:22 Jakub CHRPA - 6:2

55:22
    Piráti právě vstřelili branku!
    Další využitá přesilovka Pirátů. Kamil Charousek vystřelil od modré čáry a JAKUB CHRPA povedenou tečí překonává Koláře. Asistence: Kamil Charousek, Viktor Hübl.

54:28
    Obrovská chyba Havla na útočné modré čáře. Ten ztratil kotouč a Filip Kolář jel sám na Hanuljaka. Ten však svůj tým podržel.

53:48
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy:
    Čech – 2 min., hákování.

53:12

52:30
    Až nyní tři střelecké pokusy v rychlém sledu, Kolář byl ale na svém místě.

50:44
    Kotouč se chvilku povaloval v domácím brankovišti, jeden z obránců ho ale odpálil pryč.

50:09
    Charousek přestřeluje bránu.

Miroslav Kučera

Branky a nahrávky: 2. Chlouba (Havel, Koláček), 16. Chrpa (Lukeš, Hübl), 27. Koláček (Kostourek, Príhoda), 43. Lukeš (Charousek, Seemann), 45. Koláček (Kostourek, Charousek), 56. Chrpa (Charousek, Hübl) – 4. Ženíšek (Malát), 28. D. Roubal (J. Roubal, Matoušek)

Piráti Chomutov: Hanuljak (Tuček) – Charousek, Seemann, Havel, Váchal, Pavlát, Žižka, Ferbas – Lukeš, Hübl, Chrpa – Chlouba, Kůs, Mála – Kostourek, Koláček, Zajíček – Černý, Koblížek, Príhoda
    HC Klatovy: K. Kolář (Bočan) – Vajner, Zich, Kovářík, Vitaloš, Houdek, D. Kvasnička – Čech, J. Roubal, Adamec, F. Kolář, Šeba, D. Roubal, Matoušek, Ženíšek, Kvasnička, Beníšek, Malát

Rozhodčí: Hlinka – Baxa, Motl