Olomouc – Přerov 3:0 (kon.) | Vítkovice – HK MD Šumperk 4:1 (kon.) | Mountfield HK – Havlíčkův Brod 4:5 (kon.)
HC Litvínov – Chomutov 6:1 (kon.) | Zlín – Poruba 5:6 (po pr.) | Sparta – Hvězda Praha 3:1 (kon.)
Slavia – Plzeň 9:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 2:0 (kon.) | Jihlava – Tábor 5:2 (kon.)
Pardubice – Motor ČB 4:3 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 6:7 (0:3 po s.n.) | K. Vary – Kladno 9:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 22.09.2022, 18:00 • ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Je dobojováno, tři body zůstanou v Mladé Boleslavi. Vítěznou branku si ve 26. minutě připsal Adam Kurka. Středočeši zůstávají neporaženi, Liberec zaznamenává první porážku. Ode mě je to vše, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek čtvrtečního večera. (20:01:47)

Dnešní utkání sledovalo 80 diváků.

59:56
    Hosté se v poslední minutě zápasu vůbec nedostali k puku.

59:18
    Hurt a poté Steklý kroužili s pukem ve vlastní třetině. Tygři v posledních okamžicích hrají jen bez kotouče.

58:55
    Puk se po dlouhém nahození ocitl u branky Vystrčila a domácí brankář jej drží.