Třinec – K. Vary | 1:2 (kon.) | | | Plzeň – Pardubice | 1:4 (kon.) | | | Litvínov – Liberec | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Mladá Boleslav – Motor ČB | 5:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Kladno | 1:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Vítkovice | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Zlín – Kometa Brno | 5:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – K. Vary | 2:1 (po pr.) | | | Mountfield HK – Třinec | 4:3 (kon.) | | | Liberec – HC Litvínov | 6:3 (kon.) |
Zlín – Plzeň | 1:3 (kon.) | | | Olomouc – Sparta | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Pardubice – Vítkovice | 0:3 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Trenčín | 4:1 (kon.) | | | Michalovce – Spišská N. Ves | 4:3 (po pr.) | | | Banská Bystrica – HC Slovan | 1:5 (kon.) |
Nitra – Košice | 3:2 (kon.) | | | Prešov – Poprad | 2:3 (kon.) | | | Zvolen – Nové Zámky | 2:1 (kon.) |
Chomutov – Slavia | 3:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Salzburg | 4:3 (2:1 po s.n.) |
po prodl.
BK Mladá Boleslav
2:1
(0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Tomáš Taybner
Branky a nahrávky:
46. Polák (Půček, Gardoň), 63. Moravec (Křepelka, Polák) – 45. Šmajda (Sapoušek, Bulka)
Rozhodčí: Jechoutek, Zeliska – Hnát, Maňák
Diváci: 131
Neproměněná penalta:
BK Mladá Boleslav:
Volevecký (Stuchlík) – Moravec, Němec, Křepelka "A", Jasečko, Vochvest, Rajgl "A", Hrouda – Vlasák, Hradec, Malínek, Gardoň, Moyseyev, Půček "C", Polák, Hruška, Zvagulis, Šachl, Leden, Vyroubal
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Dybal (Ebenstreit) – Tůma, Kočí, Bulka, Krajčík, Zolnaj, Anton, Dorot "A" – Sapoušek "C", Kusak, Šlechta, Adámek, Šmajda, Váňa, Šmíd, Menc, Varvařovský, Handl
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Dybal (Ebenstreit) – Tůma, Kočí, Bulka, Krajčík, Zolnaj, Anton, Dorot "A" – Sapoušek "C", Kusak, Šlechta, Adámek, Šmajda, Váňa, Šmíd, Menc, Varvařovský, Handl
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jechoutek, Zeliska – Hnát, Maňák
Diváci: 131
Vyroubal – 5 min. + OK, hrubost, odpyká Šachl.
Gardoň – 2 min., sekání.
Hradec – 2 min., podrážení.
Křepelka – 2 min., držení.
Zolnaj – 2 min., vysoká hůl.
Šlechta – 2 min., hákování.
Tůma – 2 min., držení hole.