Mladá Boleslav – K. Vary 2:1 (po pr.) | Mountfield HK – Třinec 4:3 (kon.) | Liberec – HC Litvínov 6:3 (kon.)
Zlín – Plzeň 1:3 (kon.) | Olomouc – Sparta 2:1 (3:2 po s.n.) | Pardubice – Vítkovice 0:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 23.09.2022, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • DHL Extraliga juniorů • 7. kolo

58:01
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    A je definitivně jasno! ALEX KOTÁSEK potřetí rozvlnil síť pardubické branky a pečetí tím tříbodový zisk dosavadního lídra DHL Extraligy juniorů – 0:3! Bez asistence.

52:50
    Hosté využívají první přesilovku dnešního zápasu a výrazně se tím přibližují k vítězství! Rychlá kombinace v útočné třetině vyústila ve druhou trefu ostravského celku, na konci puk za brankáře Matěchu dostal KRZYSTOF TOMASZ MACIAS – 0:2! Asistence: Michal Bystroň a René Smolka.

21:06
    Zkraje druhé třetiny se favorit zápasu dostává do vedení! Kouzlo brankáře Matěchy odčaroval ALEX KOTÁSEK – 0:1! Asistence: Denis Puchala.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 22. Kotásek (Puchala), 53. Macias (Bystroň, Smolka), 59. Kotásek

HC Dynamo Pardubice: Matěcha (Borovička) – Rájek, Švec, Chabada (C), Tvrdík, Koudelka, Helikar, Vachun – Sydorenko, Štetka, Burda – Pavlata, Fiala, Novotný – Kloz, Kalužík, Tomas – Gromadzki
    Trenér: Jiří Malinský

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Irgl) – Chaloupka, Puchala, Fibigr, Bialy, Prčík, Bystroň, Smolka – Krejsa (C), Chlán, Štiak – Macias, Krčmarský, Pavelec – Glas, Milata, Slusarczyk – Kubík, Kotásek, Přibyl
    Trenér: Pavel Trnka

Rozhodčí: Ondráček, Mejzlík – Polák, Roupec