Česko – Finsko 2:2 (kon.) | Německo – USA 2:0 (kon.) | Slovensko – Mexiko 1:1 (kon.)
Česko
2:2 (1:0)
Finsko
Pátek 23.09.2022, 16:00 • Kroměříž • Ježek Cup (U18)

89
    Střídání v týmu Finsko:
    ze hřiště odchází Kekarainen, přichází Armstrong,
    ze hřiště odchází Sillanpää, přichází Naamo.

73
    ze hřiště odchází Riissanen, přichází Miettinen,
    ze hřiště odchází Yilson, přichází Jalonen,
    ze hřiště odchází Hyvonen, přichází Laine.

71
    Střídání v týmu Česko:
    ze hřiště odchází Málek, přichází Horák.
    70. Filip ŠANCL - 2:2

70
    Česko právě vstřelilo branku! Je vyrovnáno! Český celek dvacet minut před koncem utkání dotahuje krok. Zpoza velkého vápna zakončil FILIP ŠANCL a parádní střelou rozvlnil síť!

65
    ze hřiště odchází Sahimaa, přichází Terrnava,
    ze hřiště odchází Ulundu, přichází Vuorinen,
    ze hřiště odchází Häninen, přichází Hudd.

59
    Po delší době musel zasahovat finský brankář. Přízemní ránu směřující do dolního rohu na poslední chvíli vyrazil!

58
    ze hřiště odchází Špangr, přichází Stryk,
    ze hřiště odchází Červený, přichází Uriča,
    ze hřiště odchází Novák, přichází Planka.
    50. Onni HÄNINEN - 1:2

50
    Finsko právě vstřelilo branku! Po další akci už Finové přidávají druhý zásah! Český gólman ránu z pravé strany vyrazil jen před sebe a důrazný ONNI HANNINEN bez problémů doklepl míč do sítě!

50
    Prakticky ihned po rozehrávce mohlo Finsko přidat i druhou branku, ale nebezpečnou ránu ze značky pokutového kopu skvěle zneškodnil Čechal!
    48. Vincent ULUNDU - 1:1

48
    Finsko právě vstřelilo branku! Je vyrovnáno! Finové se dočkali vyrovnání hned po změně stran. Na krásnou kolmici mezi stopery si naběhl VINCENT ULUNDU a prostřelil bezmocného brankáře!

46
    ze hřiště odchází Černý, přichází Hašek.

39
    Hyvönen si naběhl na průnikovou přihrávku mezi obránce, ale Čechal proti němu včas vyběhl a zneškodnil pokus finského hráče o dloubák!
    36. Daniel KARSTEN - 1:0

36
    Česko právě vstřelilo branku! Česko se deset minut před přestávkou dostává do vedení! Po průniku z levé strany si na odvážné zakončení v pokutovém území troufl DANIEL KARSTEN a z ostrého úhlu propálil brankáře!

18
    Finové pokračují ve zlepšeném výkonu. Häninen se ve vápně pokusil o nůžky, ale gólman Čechal jeho pokus skvěle vyrazil!

5
    Exekuce přímého kopu se ujal Novák, který svůj pokus zakroutil kolem zdi, nicméně finský brankář skvělým zákrokem vyrazil míč mimo tři tyče!