Česko – Portugalsko | 0:4 (kon.) | | | Španělsko – Švýcarsko | 1:2 (kon.) |
Arménie – Ukrajina | 0:5 (kon.) | | | Slovinsko – Norsko | 2:1 (kon.) | | | Skotsko – Irsko | 2:1 (kon.) |
Izrael – Albánie | 2:1 (kon.) | | | Srbsko – Švédsko | 4:1 (kon.) |
Sev. Irsko – Kosovo | 2:1 (kon.) | | | Kypr – Řecko | 1:0 (kon.) |
Česko – Švýcarsko | 3:2 (kon.) |
Vltavín – Zbuzany | 3:1 (kon.) | | | Sokolov – Karlovy Vary | 3:1 (kon.) | | | Č. Budějovice B – Povltavská | 3:3 (kon.) |
Domažlice – Motorlet | 2:2 (kon.) |
Pardubice B – Most/Souš | 2:0 (kon.) | | | Jablonec B – Benešov | 4:0 (kon.) | | | Přepeře – Hr. Králové B | 0:2 (kon.) |
Kolín – Ml. Boleslav B | 1:0 (kon.) | | | Živanice – Chlumec n/C | 0:3 (kon.) | | | Ústí n. L. – Brozany | 0:2 (kon.) |
Hranice – Ostrava B | 0:1 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Blansko | 1:0 (kon.) | | | Vrchovina – Frýdlant n/O | 3:1 (kon.) |
Argentina – Česko | 3:1 (kon.) |
konec
TJ Sokol Živanice
0:3
(0:0)
FK Chlumec nad Cidlinou
Martin Dokulil
Branky:
57. Labík, 80. Labík, 89. Bastin
Rozhodčí: Vít Petr – Stieber Filip, Svoboda Radek.
Diváci:
Karty: 67. Kopecký (ZIV), 90+2. Spěvák (ZIV) – 29. Krčál (CCN)
Neproměněná penalta:
TJ Sokol Živanice:
J. Vaníček – Buriánek, Kakrda, Langr "C", Nikodém, D. Pánek, Petrus, Polák, Spěvák, Štěpánek, Vobejda.
Náhradníci: Bartaloš – Horčička, Chocholatý, Kopecký, F. Pánek, Vít.
Trenér: Roman Oliva
FK Chlumec nad Cidlinou: Lichtenberg – Bastin "C", Bernardo, Čáp, Kopáč, Krčál, Labík, Ruml, Řezníček, Zeman, Zukal.
Náhradníci: Petr – Finěk, Ludvík, Mykhailo, O. Vaníček, Veselka, Žahourek.
Trenér: Miloš Sazima
Náhradníci: Bartaloš – Horčička, Chocholatý, Kopecký, F. Pánek, Vít.
Trenér: Roman Oliva
FK Chlumec nad Cidlinou: Lichtenberg – Bastin "C", Bernardo, Čáp, Kopáč, Krčál, Labík, Ruml, Řezníček, Zeman, Zukal.
Náhradníci: Petr – Finěk, Ludvík, Mykhailo, O. Vaníček, Veselka, Žahourek.
Trenér: Miloš Sazima
Rozhodčí: Vít Petr – Stieber Filip, Svoboda Radek.
Diváci:
ze hřiště odchází Zeman, přichází Žahourek,
ze hřiště odchází Bastin, přichází Ludvík.
ze hřiště odchází Ruml, přichází Veselka,
ze hřiště odchází Čáp, přichází O. Vaníček.
ze hřiště odchází Kakrda, přichází Vít.
ze hřiště odchází Štěpánek, přichází Horčička,
ze hřiště odchází D. Pánek, přichází Chocholatý.