Minnesota – Colorado 3:2 (po pr.) | Arizona – Anaheim 2:3 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 4:0 (kon.)
Columbus – Pittsburgh 5:1 (kon.) | San Jose – Los Angeles 3:2 (po pr.) | Vancouver – Calgary 2:3 (po pr.)
Calgary – Vancouver 4:0 (kon.) | Colorado – Vegas 3:1 (kon.) | Nashville – Florida 3:4 (po pr.)
Vancouver Canucks
2:3 (0:1, 0:1, 2:0 - 0:1)
Calgary Flames
Pondělí 26.09.2022, 01:00 • Rogers Arena, Vancouver • Příprava NHL

Česká a slovenská stopa:

Adam Klapka (CAL) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, 11:49 čas na ledě
    Adam Růžička (CAL) – 0+0, +1 účast, 5 střel na bránu, 18:12 čas na ledě (04:37:58)

Střely na branku: 28-45

Je dobojováno! Ještě dvanáct minut před koncem to vypadalo, že hosté kráčí za prvním vítězstvím v přípravě, ovšem krátce nato snížil Podkolzin, při hře bez brankáře pak srovnal Garland. Utkání během základní hrací doby nabídlo 14 nevyužitých přesilovek! To se změnilo v prodloužení po vyloučení domácího Podkolzina, Flames měli rázem dostatek prostoru a Stone trefoval odkrytou branku.

63:39 Michael STONE - 2:3

63:39
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Několik rychlých přihrávek, pak výměna míst. MICHAEL STONE obdržel milimetrově přesný pas z pravé strany a nikým nehlídaný trefoval odkrytou klec, je rozhodnuto! Asistence: Matthew Phillips a Jakob Pelletier.

63:22
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks:
    Vasili Podkolzin – 2 min., podrážení.

62:44
    Bekhendové zakončení hostujícího obránce Desimoneho vyrážel gólman Silovs, jsme za půlkou pětiminutového prodloužení.

61:28
    Dva domácí hity během krátké chvíle, Tyler Myers si vyšlápl na Kevina Rooneyho, Jett Woo na Trevora Lewise.

61:01
    Na první gólmanský zákrok zatím čekáme, Růžička po minutě prodloužení svým zakončením minul domácí branku.

60:01

Střely na branku po třetí třetině: 28-39

60:00

59:18
    Zákrok Silovse po zakončení Phillipse. Flames se chtějí dostat zpět do vedení ještě v základní hrací době, vhazovat se bude v jejich útočném pásmu.
    58:29 Conor GARLAND - 2:2

58:29
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Canucks hráli v šesti. Pettersson našel před bránou úplně volného CONORA GARLANDA, který sice napoprvé trefil jen pravý beton přesouvajícího Wolfa, ovšem z dorážky se nemýlil! Asistence: Elias Pettersson a Andrej Kuzmenko.

57:29
    Do hry vstoupil čárový rozhodčí, který signalizoval ofsajd. Následovat bude poslední komerční přestávka ve třetí části.

56:42
    Zakončení Desimoneho pohlídal Silovs, který přerušil hru. Vhazovat se bude v útočném pásmu Flames, tohle hostům vyhovuje.

55:11
    Pelletier je na ledě, Vancouver nevyužil ani sedmou přesilovku v zápase. Mnoho příležitostí neměl, vyslal jedinou střelu.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 49. Podkolzin (Myers, Garland), 59. Garland (Pettersson, Kuzmenko) – 13. McLain (Pettersen, Jones), 39. Jones (McLain, Desimone), 64. Stone (Phillips, Pelletier)

Vancouver Canucks: Martin (Silovs) – Woo, Rathbone, Schenn, Myers (A), Kalynuk, DeKeyser – Di Giuseppe, Arseneau, Dries, Focht, Garland, Horvat (C), Kuzmenko, Lockwood, Michejev, Pettersson (A), Podkolzin, Shepard
    Trenér: Bruce Boudreau

Calgary Flames: Wolf (Čečeljov) – Zadorov, Stone, Valimaki, Meloche, McLain, Gilbert, Desimone – Jones, Klapka, Lewis (A), Lucic (A), Pelletier, Pettersen, Phillips, Ritchie, Rooney, Růžička, Schwindt
    Trenér: Darryl Sutter