Jihlava – Vsetín 2:1 (kon.) | Šumperk – Litoměřice 4:1 (kon.) | Zlín – Prostějov 1:2 (po pr.)
Kolín – Slavia 3:1 (kon.) | Frýdek-M. – Přerov 1:0 (po pr.) | Pardubice B – Třebíč 2:3 (kon.)
HC Frýdek-Místek
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
HC ZUBR Přerov
Středa 28.09.2022, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 6. kolo

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost. (20:34:01)

Na závěr bych rád vyzdvihl výkon Patrika Švančary, který byl strůjcem dnešního vítězství.

Jak jsem již říkal, dva body dnes zůstávají ve Frýdku-Místku. Ve vyrovnaném utkání, které došlo až do prodloužení, rozhodl Dostálek.

Přerov příští utkání hraje v sobotu. Na domácím ledě přivítají Zubři B tým Pardubic

Frýdek naopak v sobotu pocestuje do Kolína, který po dnešní výhře poskočil na druhou příčku.

62:22 Vlastimil DOSTÁLEK - 1:0

62:22
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku! Dva body pro Frýdek-Místek. Velmi aktivní Lyszczarczyk nabral rychlost a prokličkoval se až k přerovskému brankáři. Puk se odrazil k VLASTIMILU DOSTÁLKOVI, který bekhendovou střelou dostal puk za záda Postavy. Asistence: Alan Lyszczarczyk.

61:17
    Haas zaváží a odjíždí střídat. Střelu na sebe vzal Hotěk.

61:06
    Černý se Svobodou se dostali do pásma a druhý jmenovaný zaměstnal Švančaru.

60:33
    Lyszczarczyk sám zavezl puk do pásma a vystřelil nepřesně.

60:01

Třetí třetina se odehrála ve stejném scénáři jako první dvě periody dnešního utkání. Soustředěný výkon obou celků podpořen skvělými výkony obou brankářů. Uvidíme, který z nich nakonec bude šťastnější.

Po šedesáti minutách branka nepadla. Následovat tak bude pětiminutové prodloužení tři na tři.

60:00

59:58
    Černého střela prolétla až do rohu.

59:39
    Domácí se dožadují trestu pro Zubry po sekeře na Bednářovo zápěstí. Hlavní sudí vylučovat nebude.

59:04
    Chrobeček míjí domácí klec. Přerov ale zůstává na puku.

58:41
    O nahození z vlastního pásma se postaral Krisl.

57:34
    Březinova střela letěla velice nebezpečně. Nakonec zasáhla lapačku domácího gólmana.

Jakub Vaněček

Branky a nahrávky: 63. Dostálek (Lyszczarczyk)

HC Frýdek-Místek: Švančara (Milota) – Š. Havránek, Teper (C), Zeleňák, Ročák, Žůrek, J. Michálek, Adámek – Dostálek, Vrdlovec (A), Lyszczarczyk – Matěj, Macháček, Ramik – Hotěk, Haas, Bednář – Geidl, Jobánek, Homola.
    Trenér: Martin Janeček

HC ZUBR Přerov: Postava (Petrásek) – R. Černý, Kudělka (A), Chroboček, Gréč, Krisl (C), Ševčík, Hanák – Svoboda I, Kratochvil, Indrák – Březina, Pechanec, Okál – Goiš, Macuh, Svoboda III – Fencl, F. Dvořák, Dobša.
    Trenér: Robert Svoboda

Rozhodčí: Zubzanda, Micka – Dědek, Štěpánek