SHKM Hodonín – Žďár n/S 3:4 (kon.) | Chomutov – Jablonec n/N 6:4 (kon.) | Písek – Letňany 3:5 (kon.)
Mostečtí Lvi – Děčín 6:4 (kon.) | Nový Jičín – Havířov 0:1 (kon.) | Kopřivnice – Opava 9:4 (kon.)
Znojmo – Havlíčkův Brod 8:3 (kon.) | Vyškov – Vel. Meziříčí 9:0 (kon.) | Klatovy – Řisuty 6:4 (kon.)
Kobra – Hronov 1:3 (kon.) | Tábor – Benátky n/J 5:2 (kon.) | Příbram – Vrchlabí 5:0 (kon.)
Cheb – Ústí n/L 3:4 (kon.)
Piráti Chomutov
6:4 (2:1, 1:2, 3:1)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Středa 28.09.2022, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • 2. liga skupina Západ • 3. kolo

Dnes jsme viděli v ROCKNET ARÉNĚ dramatický zápas plný zvratů. První třetinu ovládli domácí 2:1, aby je ve druhé třetině dohnali hosté a tak se šlo do závěrečné třetiny za nerozhodného stavu 3:3. Ve třetím dějiství na 4:3 vrátil vedení domácí družině ranou od Modré Radek Havel. Na 5:3 zvyšoval domácí střelec Josef Koláček. Vlci se však nevzdali a Patrik Maďar gólem v přesilové hře na 5:4 ještě vykřesal naději na zisk v tomto zápase. Tuto naději ale zadusil domácí obránce Michal Žižka, který stanovil konečné skóre tohoto zápasu na 6:4 pro domácí Piráty. (19:59:12)

59:52
    Zblokovaná rána Hada letí do ochranné sítě.

59:26
    A Jablonec to zkouší v šesti!

59:26
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov:
    Milan Kostourek – 2 min., podrážení.

59:09
    Na druhé straně 2 tutovky domácích, ale puk se jim přes ležícího Jelínka do branky dostat nepodařilo.

58:55
    Jursa pálil z první, výborný přesun Běhuly znemožnil oslavu jeho gólu.

58:40
    Piráti kontrolují hru a nikam se neženou.

58:00
    Hrají se poslední 2 minuty třetí třetiny.

57:31
    V tutové pozici teď branku přestřelil Chrpa, další střelu Hübla Jelínek vyrazil do rohu.

56:55
    Josef Koláček je při chuti. Najel si do útočné třetiny vystřelil. Na poslední chvíli mu do střely vložil hůl obránce Vlků a tak míří střela do ochranné sítě.

56:02
    Zakázané uvolnění Jablonce.

55:47
    55:17 Michal ŽIŽKA - 6:4

55:17
    Piráti právě vstřelili branku! V pokračujícím oslabení ujela dvojice domácích. Roman Chlouba milimetrovou přihrávkou našel MICHALA ŽIŽKU, který z bezprostřední blízkosti překonal Jelínka. Asistence: Chlouba.

54:39
    Piráti se dobře brání a vyhazují puk do bezpečí.
    52:57 Patrik MAĎAR - 5:4

52:57
    Vlci právě vstřelili branku! V pokračující přesilové hře na modré napřáhl PATRIK MAĎAR a se štěstím prostřelil Běhulu. Asistence: Plíhal a Brokeš.

52:19
    Piráti hrají ve čtyřech, Havel se vrací na led.

Tadeáš Kožený

Branky a nahrávky: 1. Chrpa (Lukeš, Hübl), 5. Koláček (Chlouba, Mála), 39. Chlouba (Mála), 44. Havel (Zajíček), 46. Koláček (Kostourek), 56. Žižka (Chlouba) – 2. Had (Plíhal, Maďar), 34. Pilek (Jakubec), 38. Dušek (Jursa), 53. Maďar (Plíhal, Brokeš)

Piráti Chomutov: Běhula (Hanuljak) – Charousek, Váchal, Žižka, Pavlát, Seemann, Ferbas, Havel – Hübl, Kostourek, Koblížek, Mežnar, Lukeš, Koláček, Zajíček, Chlouba, Mála, Chrpa
    Trenér: Kamil Koláček

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Horák) – Kollert, Pavlů, Filip, Had, Koutecký, Pilek – Jursa, Kačírek, Maďar, Dušek, Strnad, Jakubec, Brokeš, Bouřil, Plíhal
    Trenér: Jan Šuráň

Rozhodčí: Valda – Kučera, Jurak