Třinec – Chrudim 0:2 (kon.) | Líšeň – Karviná 1:2 (kon.) | Prostějov – Sparta B 0:2 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:2 (0:1)
MFK Karviná
Sobota 01.10.2022, 16:00 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 10. kolo

72
    Líšeň právě vstřelila branku! Tak přeci jen domácí ještě žijí. Matochův centr prošel na zadní tyč, kam si naskočil ADAM LACZKÓ a prudkou hlavičkou uklidil nekompromisně míč do sítě. Domácí tak mají ještě dvacet minut na to, aby s výsledkem něco udělali.

68
    Karviná právě vstřelila branku! Po krátkém přerušení se zase hrálo a hosté kopali standardku. Po centru Budínského propadl míč na
    RAFIU ADEKUNLE DUROSINMIHO, který v souboji ve vzduchu obral brankáře a zakončil do prázdné brány. Černín se marně natahoval po míči, aby ho odvrátil, to se mu nepodařilo.

44
    Karviná právě vstřelila branku! Hosté jdou v závěru poločasu do vedení. Po rychlé kombinační akci se prosadil utěšenou střelou na zadní tyč LUKÁŠ BUDÍNSKÝ. Vajner se snažil dostat se k levé tyči, ale byl bez šance. Pro domácí je to docela rána, protože v prvním poločase byli o něco lepším týmem.