Třinec – Chrudim 0:2 (kon.) | Líšeň – Karviná 1:2 (kon.) | Prostějov – Sparta B 0:2 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:2 (0:1)
MFK Karviná
Sobota 01.10.2022, 16:00 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 10. kolo

90+3
    Žlutá karta pro tým MFK Karviná (Vladimír Neuman).

90
    Žlutá karta pro tým MFK Karviná (Michal Papadopulos).

89
    Žlutá karta pro tým MFK Karviná (Dávid Krčík).

84
    Střídání v týmu MFK Karviná:
    ze hřiště odchází Jan Žídek, přichází Martin Rolinek,
    ze hřiště odchází Rafiu Adekunle Durosinmi, přichází Michal Papadopulos.

84
    Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
    ze hřiště odchází David Machalík, přichází Michal Bednář.

77
    ze hřiště odchází Pavel Vandas, přichází Martin Zikl,
    ze hřiště odchází Erik Otrísal, přichází Tomáš Weber.

76
    Žlutá karta pro tým SK Líšeň 2019 (Erik Otrísal).

73
    ze hřiště odchází Jakub Rezek, přichází Daniel Bartl.

72
    Líšeň právě vstřelila branku! Tak přeci jen domácí ještě žijí. Matochův centr prošel na zadní tyč, kam si naskočil ADAM LACZKÓ a prudkou hlavičkou uklidil nekompromisně míč do sítě. Domácí tak mají ještě dvacet minut na to, aby s výsledkem něco udělali.

71
    Matocha mohl vykřesat jiskru naděje, po centru Machalíka se dostal za obranu a z pravé strany se řítil na gólmana. Ten jej ale vychytal. A následovala zblokovaná střela Retena na roh.

68
    Karviná právě vstřelila branku! Po krátkém přerušení se zase hrálo a hosté kopali standardku. Po centru Budínského propadl míč na
    RAFIU ADEKUNLE DUROSINMIHO, který v souboji ve vzduchu obral brankáře a zakončil do prázdné brány. Černín se marně natahoval po míči, aby ho odvrátil, to se mu nepodařilo.

65
    Dnešní utkání sleduje 800 diváků.

64
    ze hřiště odchází Amar Memić, přichází Dávid Krčík.

59
    ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Guy Reteno Elekana.

52
    Žlutá karta pro tým SK Líšeň 2019 (Pavel Sokol).

45+1
    Ještě budeme sledovat standardku, Karviná v závěru poločasu může přidat i druhou branku. Pozice k zakončení to není vůbec špatná. Zároveň žlutou dostal domácí Černín.

44
    Karviná právě vstřelila branku! Hosté jdou v závěru poločasu do vedení. Po rychlé kombinační akci se prosadil utěšenou střelou na zadní tyč LUKÁŠ BUDÍNSKÝ. Vajner se snažil dostat se k levé tyči, ale byl bez šance. Pro domácí je to docela rána, protože v prvním poločase byli o něco lepším týmem.

41
    Žlutá karta pro tým MFK Karviná (Rafiu Adekunle Durosinmi).

39
    A na druhé straně také velká šance. Machalík z levé strany poslal přízemní centr na Lutonského, který z jedničky chtěl zakončit na bližčí tyč. Jeden z karvinských hráčů však vykopl míč z prázdné brány a uhájil nerozhodný stav.

37
    Bývalý brněnský fotbalista Jaroslav Málek poslal výborný centr na Šindeláře, jehož hlavička končí na horní síti. Vajner sice zasahovat nemusel, ale byla to nebezpečná akce hostů.

32
    Největší šance zápasu. Po centru Paška se dostal na hranici velkého vápna ke střele Matocha a jeho prudká pumelice měla gólové parametry. Neuman se musel vyšroubovat do vzduchu a pohotově míč vytáhnout nad bránu.

7
    Velká šance také pro domácí fotbalisty. Sokol doslova uletěl po levé straně a vytvořil výbornou pozici pro Vandase, který se ocitl na malém vápně. Jenže jeho pokus a taková jemná střela k pravé tyči, skončila těsně vedle.

5
    Pěkná šance. Centr Mikuše po rohu doletěl na hlavičku Durosinmiho, jehož pokus šel kousek nad horní tyč Vajnerovy brány.