Benátky n/J – Písek 2:5 (kon.) | Ústí n/L – Klatovy 1:4 (kon.) | Letňany – Mostečtí Lvi 2:0 (kon.)
Hronov – Cheb 1:5 (kon.) | SHKM Hodonín – Val. Meziříčí 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kopřivnice 3:5 (kon.)
Znojmo – Nový Jičín 7:1 (kon.) | Žďár n/S – Opava 4:1 (kon.) | Vel. Meziříčí – Havířov 1:3 (kon.)
Vrchlabí – Kobra 3:4 (po pr.) | Jablonec n/N – Příbram 2:4 (kon.) | Děčín – Chomutov 4:9 (kon.)
Tábor – Řisuty 5:0 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:5 (2:1, 1:3, 0:1)
HC ISMM Kopřivnice
Sobota 01.10.2022, 17:00 • Zimní stadion Kotlina (Havlíčkův Brod) • 2. liga skupina Východ • 3. kolo

To je ode mě vše a děkuji Vám za pozornost. (19:19:40)

Je konec! Bruslaři po dvou inkasovaných gólech v přesilovce už nestačili zareagovat na vývoj zápasu a Kopřivnice si odváží všechny tři body. Nutno podotknout, že Kopřivnice nepředvedla vůbec dobrý výkon a Bruslaři si zápas v podstatě prohráli sami.

59:27 MACH - 3:5

59:27
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    Kopřivnice dává zásluhou MATĚJE MACHA gól na 3:5 do prázdné branky Kopřivnice si tak odveze všechny tři body! Asistence: Vojtěch Pindel a Dominik Ficek.

59:09
    Bruslaři hrají v šesti!

59:04
    Oddechový čas pro tým BK Havlíčkův Brod.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny

58:25
    Stále vidíme stejný obrázek hry, který stačí Kopřivnici, aby uhrála tři body.

57:27
    Kopřivnice se drží v útočném pásmu a stačí jí, že kombinuje a čas utíká.

56:44
    Sluštíkova přihrávka byla sražená mimo hřiště. Vhazovat se bude po levici Chaloupka.

56:21
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod:
    Čermák – 2 min., podrážení + 2 min., nesportovní chování.

55:55
    Bruslaři se snaží v útočném pásmu usadit, ale Kopřivnice vyhazuje puky a to jim stačí.

55:05
    Matěj Mach dostal přihrávku krosem a puk jemně tečoval před Chaloupkem, který nožem od brusle dokázal puk vytlačit mimo branku.

54:48
    Bruslaři byli v útočném pásmu a Čermák vyslal přízemní střelu, kterou tečovali dva domácí hráči, ale ani jeden nedokázal vstřelit gól.

53:50
    Vašíček uklidňuje hru a zaváží kotouč za svou branku.

52:41
    Matěj Mach se dostal ke kotouči pomohl si zpracováním rukou, ale střelou z první trefil pouze mantinel za Chaloupkem.

52:28
    Přihrávka rukou na straně domácích. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.

51:48
    Kopic šel do úniku po levé straně a vystřelil z blízka, ale bohužel se mu podařilo trefit pouze hostujícího gólmana.

51:05
    Dušek prověřil střelou po zemi Kubáňě, který zasahuje a drží stále vedení na straně hostů.

50:35
    Kopřivnice si nestěžuje život a vyhazuje puky do středního pásma ihned jak se Bruslaři snaží projít do jejich pásma.

49:38
    Bruslaři hrají většinu času pouze ve středním pásmu a to jim k bodům zatím nestačí.

48:49
    Bruslařům ještě zbývá něco přes 11 minut, ale zatím to nevypadá pro ně vůbec dobře, protože se nedokážou dostat do útočného pásma.

47:52
    Filip Fojtík se dostal k odraženému kotouči a na středu hřiště nedokázal ani nadvakrát procpat kotouč za Chaloupka.

47:20
    Chaloupek se teď musel opět předvést a to také dokázal, když skryl střelu od levého kruhu do své lapačky.

46:35
    puk je ve skrumáži hráčů u mantinelu a nakonec rozhodčí přerušuje hru. Vhazovat se bude po levici Chaloupka.

45:21
    Dominik Dušek se dostal k odraženému kotouči na středu hřiště, ale jeho střela byla velmi pomalá a hostující brankář s ní neměl vůbec žádný problém.

44:32

43:43
    Čermák na modré byl pod tlakem, ale zvládl na poslední chvíli kotouč poslat za branku Kopřivnice.

43:05
    Bruslaři vyslali střelu na Kubáňa, ale ten bez problému chat pokus od modré do lapačky a přerušuje hru.

42:32
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice:
    Ficek – 2 min., držení.

42:23
    Sám jel na Kubáňa Petržilka, ale hostující brankář vyjel a zasáhl úspěšně.

41:53

41:36
    Kopřivnice se drží v útočném pásmu a zatím pouze kombinuje.

40:35
    Od modré střílel Velecký, ale trefil pouze bránícího hráče před sebou.

40:01
    Úvodní buly vyhráli hosté.

40:01

Střely na branku po druhé třetině 34:24 (18:12, 16:12).

Další třetina začne přibližně v 18:41.

Je konec druhé třetiny, ve které se děly věci! Domácí měli přesilovku a Kopřivnice v ní dokázala otočit skóre na 3:2 a poté ještě navýšila skóre na 4:2. Bruslaři ještě do konce třetiny dokázali snížit díky Marku Kopicovi a stav utkání tak je po druhé třetině 3:4.

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři se nevzdávají a rychle snižují! Jaroslav Močka měl u mantinelu puk a bekhendem nahrál na MARKA KOPICE, který prostřelil hostujícího brankáře z bezprostřední blízkosti. Asistence: Jaroslav Moučka a Jiří Vašíček.
    37:20 PARGÁČ - 2:4

37:20
    Hosté jdou do dvoubrankového vedení! Matěj Mach dal mezi kruhy na JIŘÍHO PARGÁČE, který umístil puk k pravé tyči Chaloupkovy branky! Asistence: Matěj Mach a René Bartošák.

37:05
    Zakázané uvolnění Kopřivnice.

35:35
    Bruslaři jsou opaření a Kopřivnice toho využívá a je usazena v pásmu domácích.

34:05
    33:28 MACH - 2:3

33:28
    Kopřivnice dává druhý gól v oslabení! MATĚJ MACH dostal přihrávku krosem od Jiřího Pargáče a díky těmto dvou borcům Kopřivnice otáčí stav utkání. Asistence: Jiří Pargáč.

33:00
    Bruslaři se usadili v útočném pásmu a vzápětí střílel od modré Moučka, který trefil pouze lapačku Kubáňe.
    32:18 MACH - 2:2

32:18
    Kopřivnice srovnává v oslabení! MATĚJ MACH zůstal nikým nehlídaný na levém kruhu a dokázal prostřelit Chaloupka, který inkasuje podruhé v zápase. Asistence: Jiří Pargáč.

32:05
    Sluštík – 2 min., podrážení.

32:05
    Kuchta dával na Čermáka, který puk tečoval, ale mimo branku.

31:26
    Nyní jeli do rychlého protiútoku hosté. Jeden z hostí se dostal až před Chaloupka a zakončil, jenže domácí gólman se roztáhl v brankovišti a úspěšně zasáhl.

30:18
    Pártl se dostal ke kotouči před Kubáňem a zkusil zakončit střelou mezi nohama, ale hostující gólman se nenechal zaskočit.

29:45
    Zakázané uvolnění hostů.

29:27

28:45
    Domácí jsou v útočném pásmu a snaží se kombinovat.

27:59
    Hosté vyhazují do středního pásma a mohou si na chvíli odpočinout.

27:27
    Urban – 2 min., vražení na hrazení.

27:27
    Ostrý a nedovolený zákrok na Krejčího a bude se vylučovat.

27:01
    Kopřivnici se nyní nepodařilo dobře rozehrát a vyhazují kotouč na další zakázané uvolnění.

26:51
    Zakázané uvolnění domácího celku.

26:19
    Kopřivnice se usadila v útočném pásmu a snaží se kombinovat.

25:52
    Kerber od modré pouze vyprášil lapačku hostujícího gólmana.

25:19
    Na druhé straně se hnal do samostatného úniku Marek Kopic, který si položil Kubáňe, ale i tak betonem stihl zakročit a na pomoc mu dojel jeho obránce, který vše jistil.

25:04
    Nahození od Bartošáka bylo tečováno, ale Chaloupek stihl zasáhnout.

24:34
    Na druhé straně musel krýt střelu z úhlu Chaloupek, který zatím skoro stoprocentní.

23:53
    Voříšek měl položeného hostujícího brankáře, ale ten předvedl tygří skok a zasahuje.

23:22
    Petržilka se snažil dojet puk, ale nestihl to a je pískáno zakázané uvolnění.

23:07
    Ofsajd zastavuje Bruslaře a vhazovat se bude ve středním pásmu.

22:31
    Moučka dával před branku, ale žádného ze svých spoluhráčů tam nebyl.

22:01

21:44
    Kopřivnice zatím hraje v oslabení dobře a nepouští Bruslaře v podstatě k nicemu.

20:50
    Křehlík vybojoval puk v obranném pásmu a může rozehrávat.

20:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

20:01
    Fojtík – 2 min., vysoká hůl.

20:01

Střely na branku po první třetině 18 – 12.

Další třetina začne přibližně v 17:51.

Je za námi první třetina, která přinesla 3 branky. Nejprve se rychle prosadil Jaroslav Moučka po dorážce. Poté hosté dokázali srovnat díky Matěji Machovi v přesilové hře, ale domácí Bruslaři ještě v 7. minutě si vzali vedení zpět a po první třetině je tak stav 2:1.

20:00

19:35
    Kopřivnice se usadila v pásmu Bruslařů a kombinuje.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:36

18:13
    Bruslaři jsou zatím v zápase rozhodně lepší a zasloužili by si vstřelit další branku.

17:33
    Jaroslav Moučka tentokrát se proklestil až před hostujícího gólmana, ale on ho nedokázal překonat.

16:56
    Petržilka mezi kruhy se dostal k odraženému kotouči, ale trefil pouze Kubáňě do jeho ramene.

16:22
    Dušek se obtočil kolem své osy a přihrál následně za svoji branku a uklidňuje hru.

15:42
    Velecký se dostal zpoza branky ke kotouči a ihned se snažil dorážet, ale Chaloupek zatím chytá výborně.

15:25
    Ondřej Chaloupek musel opět zasahovat a také to se stalo, když ukryl puk do lapačky.

14:10
    Indrst jel se svým spoluhráčem 2 na 1, udělal to chytře, když nechal Čermáka přejet a byl sám před Chaloupkem, ale nakonec se domácí stihli vrátit a přerušit jeho akci.

13:38
    Bruslaři se usadili v pásmu Kopřivnice a Benák vystřelil, ale přímo doprostřed brány, kde byl hostující gólman.

12:47
    Bruslaři nahodili kotouč na Kubáňeho, který je nucen přerušit hru a to samozřejmě domácím vyhovuje.

11:50
    Domácí se dostali k dalším střelám a Křehlík byl před hostujícím brankářem v dobré pozici, ale nedokázal procpat puk za záda Kubáňa.

11:06
    Kubáň udělal dva těžké zákroky a raději přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho levici.

10:30
    Kerber se dostal k odraženému puku a vystřelil z první, ale Kubáň opět zasahuje a puk se dostal až do ochranné sítě.

09:24
    Moučka se dostal ke střele z levého kruhu, ale netrefil branku hostů, nýbrž mantinel za ní.

08:25
    Velecký se málem dostal do samostatného úniku, ale domácí obránci mu v tom zabránili.

07:42
    Domácí hráči zatím hrají dobře a jsou usazeni v pásmu Kopřivnice.
    06:37 VALÁŠEK - 2:1

06:37
    Bruslaři si berou vedení zpět! MILAN VALÁŠEK, který asi jako čtvrtý v pořadí dokázal propálit Kubáňa, který už nedokázal zareagovat! Asistence: Luboš Voříšek a Petr Kuchta.

06:02
    Chaloupek za svou brankou zastavuje kotouč a rozehrává pro svůj tým.
    04:42 MACH - 1:1

04:42
    Kopřivnice srovnává! Dominik Ficek byl napravo u Chaloupka a krosem nahrál na MATĚJE MACHA, který dopravil kotouč za záda Chaloupka! Asistence: Dominik Ficek a Marek Bail.

04:20
    Bruslaři ihned vyhazují kotouč přes všechny čáry.

04:13
    Valášek – 2 min., hákování.

04:06
    Dominik Ficek si udělal prostor a vystřelil, ale jeho střela byla zablokovaná do sítě.

03:36
    Puk zašlápnutý u mantinelu a rozhodčí přerušují hru. Vhazovat se bude po levici Chaloupka.

03:17
    Velmi nepřehledná situace se odehrála před Chaloupkem, který nakonec skryl kotouč pod lapačku.

02:40
    Grauer – 2 min., podrážení.
    01:45 MOUČKA - 1:0

01:45
    Domácí se ujímají rychle vedení! Střelu z pravého kruhu od Marka Kopice nejprve vyrazil Kubáň před sebe a JAROSLAV MOUČKA už měl jednoduchou práci a dorazil puk do odkryté klece! Asistence: Marek Kopic.

01:34
    Na druhé straně po buly vystřelil Vašíček pouze do gólmana hostů a následně další střela, tentokrát Duška byla sražena do ochranné sítě.

01:17
    Sluštík střílel ihned po buly, ale jeho střela byla sražena Moučkou do ochranné sítě.

01:08
    Zakázané uvolnění domácích.

00:58
    Fojtík střílel ze stejné pozice jako Bail, ale i on minul domácí branku.

00:29
    Bail pálil od levého kruhu, těsně vedle pravé tyče Chaloupka.

00:12
    Puk sražen až na tribunu, vhazovat se bude opět ve středovém kruhu.

00:01

00:01

Oba týmy už přicházejí na ledovou plochu a za chvíli můžeme začít.

Úvodní sestavy

Trenér: Aleš Kraučuk

Trenér: Ladislav Majkus

Koho sledovat

Bruslaři nemají vyloženě nějakého střelce a hrají spíše týmově. Každopádně zajímavé bude sledovat v zadních řadách Romana Čermáka, který zápas od zápasu předvádí lepší a lepší výkony. Ve předu to bude určitě matador Luboš Voříšek s Petrem Kuchtou.

Na straně hostí to bude určitě mladý Dominik Fice, který ještě minulou sezónu hrál Univerzitní ligu za BO Ostrava a do toho hrál už i 2. ligu. Poté René Bartošák, který má za 2 utkání 4 kanadské body. A jako poslední zajímavý hráč by mohl být kapitán Ondřej Sluštík, který hraje za Kopřivnici od sezóny 2017/18.

Bruslaři letošní sezónu zahájili na ledě silného Nového Jičína. Pro Bruslaře to nevypadalo vůbec dobře, když ještě v 53. minutě prohrávali 1:3, ale Havlíčkův Brod ukázal, že se vyplatí bojovat až do konce a díky trefám Duška, Valáška a Vašíčka, který rozhodl o třech bodech v čase 58:13, vyhráli Bruslaři 4:3. Ve 2.kole na státní svátek Bruslaři podruhé cestovali a tentokrát to bylo do Znojma. Znojmo je mezi aspiranty na postup do Chance ligy a to také prokázalo. Bruslaři ač se snažili sebevíce, tak se ze Znojma vrátili s prohrou 3:8 a po dvou kolech jsou na třech bodech. Uvidíme, jestli zvládnou svůj první domácí zápas.

Kopřivnice se zatím jeví jako tank, který nic nezastaví. Kopřivnice v 1. kole narazila na domácí půdě na žďárské plameny, které držely po první třetině nadějné skóre 1:2, ale díky skvělé druhé třetině si Kopřivnice připsala vysoké vítězství 7:1. I druhé kolo a druhý zápas hrála Kopřivnice doma a tentokrát přijela Opava. Po první třetině bylo skóre 2:2, ale opět Kopřivnice ukázala sílu ve druhé třetině a odskočila o 4 góly, které už Opava nedokázala vstřelit a Kopřivnice si připsala i ve druhém zápase tři body za výhru 9:4 a je v čele tabulky se 6 body a skvělým skórem 16:5. Uvidíme, jestli první zápas venku ztratí body a nebo bude stále 100%.

Vítáme vás u on-line přenosu z 2.ligy mužů. Dnes se proti sobě postaví týmy BK Havlíčkův Brod a HC ISMM Kopřivnice. Utkání začíná v 17:00.

Adam Náhončík

Branky a nahrávky: 2. Moučka (Kopic), 7. Valášek (Voříšek, Kuchta), 39. Kopic (Moučka, Vašíček) – 5. Mach (Ficek, Bail), 33. Mach (Pargáč), 34. Mach (Pargáč), 38. Pargáč (Mach, Bartošák), 60. Mach (Pindel, Ficek)

BK Havlíčkův Brod: Chaloupek (Nedvěd) – Čermák, Grauer, Vašíček (A), Krejčí, Benák, Kerber – Kuchta (C), Voříšek (A), Valášek – Kopic, Moučka, Dušek – Petržilka, D. Košťál, Holenda – Vacík, Křehlík, Pártl.

HC ISMM Kopřivnice: Kubáň (Baldik) – Ficek, Marek, Bartošák, Bail, Petrek, Hlaváč – Velecký, Fojtík, Häring – Pindel (A), Kleniar, Sluštík (C) – Indrst, Brodek, Gola – Pargáč, Urban, Mach.

Rozhodčí: Kryštof Ovsík – Ondřej Žídek, David Thuma.